Zákaznícky servis pre ExpressPrint.at (Nemecký jazyk)

Expresta

Miesto práce
Kopčianska 15, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 600 - 2 200 EUR/mesiac1200 Základ + provízia z predaja, platené nadčasy, iné príplatky (priemerná mzda 1800+ Eur)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme priateľského a pracovitého kolegu alebo kolegyňu na dlhodobú prácu do nášho obchodného tímu. Je dôležité aby si mal/a vzťah ku komunikácii a vedel/a kreatívnym spôsobom riešiť požiadavky a problémy zákazníkov k ich spokojnosti.

Komunikácia s nemecky hovoriacimi zákazníkmi a potenciálnymi zákazníkmi prebieha prostredníctvom emailu, telefónu, online chatu, Facebooku, Instagramu za účelom zvyšovania tržieb (získavanie nových objednávok a predaj produktov do existujúcich objednávok) a budovania vzťahu so zákazníkom.

Primárne sa jedná o predaj spôsobom:
1. Osloví nás potenciálny zákazník
2. Spracujeme mu ponuku a vhodne ju odkomunikujeme, aby sme si zákazníka získali
3. Spracujeme objednávku a začneme budovať vzťah so zákazníkom pre zisk ďalších objednávok.
4. Riešime prípadné problémy, ktoré vznikli počas spolupráce

Mimo to je náplňou práce:
- spolupráca s tímom grafikou
- kooperácia s marketingom na tvorbe kampaní v nemčine
- riešenie ťažších zadaní v konzultácii s výrobou

- Práca v inovatívnej spoločnosti, u lídra v Online tlači v SR a ČR a AT.
- Stabilná práca v kancelárii bez nutnosti cestovať za klientmi
- Mladý priateľský kolektív profesionálov
- Práca s modernými technológiami
- Zvýšený príspevok na stravovanie a zamestnanecký kredit na tlač
- Pozrite sa ako to u nás funguje: https://vimeo.com/122027818

Prosíme o vyplnenie nášho formulára pre uchádzačov, kde zodpoviete 2 krátke otázky a nahráte svoj životopis. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Internet - Pokročilý
E-mail - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť
Zameranie na výsledky
Precíznosť so schopnosťou sústrediť sa
Iniciatíva
Vyjednávacie zručnosti
Schopnosť zvládať stresové situácie
Flexibilita

Sme dynamicky sa rozvíjajúca slovenská firma, ktorá pôsobí na Slovensku pod značkou ExpresTlač | Expresta. V Čechách, Rakúsku, Nemecku a vo zvyšku Európy pôsobíme pod značkou Expresta. Boli sme prvou online tlačiarňou na Slovensku a momentálne sme lídrom v oblasti online tlače v SR a v ČR. Sme inovatívnou technologickou firmou s vysokou mierou digitalizácie. Za 15 rokov sme prešli dlhú cestu. Od začiatku bola v našej DNA neúnavná snaha robiť profesionálnu tlač dostupnú naozaj pre každého – pre profesionálov, ale aj pre bežných ľudí bez znalostí tlačiarenských procesov a terminológie. Snažíme sa, aby profesionálna tlač bola jednoducho dostupná na pár kliknutí na webe, cez telefón, cez čet alebo e-mail. Naše naceňovanie je prehľadné, väčšina produktov má na webe zrozumiteľnú kalkulačku ceny tlače. Máme skvelých a šikovných ľudí vo výrobe i v zákazníckej podpore, ktorí sa starajú, aby bol finálny produkt vytlačený kvalitne a čo najrýchlejšie. Aj vďaka Tebe môžeme byť ešte lepší.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3621072  Posting date: 7.1.2022  Basic salary component (gross): 1 600 EUR/mesiac