Security Analyst + IT Auditor

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 3 200 EUR/mesiacfinálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta*
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Security Analytika so zameraním na technickú/kybernetickú bezpečnosť do tímu IT Audítorov, kde časť agendy sa bude venovať aj risk managementu a IT Auditom.

- Hľadanie nových zraniteľností v podnikových aplikáciách a systémoch, identifikácia rizík na prebiehajúcich projektoch
- Hodnotenie zraniteľnosti, vrátane ratingu CVSS a vykonávanie penetračných testov (web technology, NW, protokoly)
- Konzultácie a poradenstvo pri príprave a realizácii projektov v oblasti cyber security a ochrany informácií
- Tvorba dokumentácie, root-cause analýz a reportov ohľadne bezpečnostných rizík, vykonávanie opráv a navrhovanie, ako trvalo zlepšiť kybernetickú bezpečnosť (siete, aplikácie, internet...)
- Spolupráca na IT auditoch zamerané na kybernetickú bezpečnosť, vypracovávanie auditných správ, následné odporúčania pre zlepšenie bezpečnosti v spoločnosti

Iné výhody

• práca s najmodernejšími technológiami
• stabilná spoločnosť s možnosťou kariérneho rastu
• cielené vzdelávacie aktivity – technické školenia, soft skills, jazykové kurzy
• 25 dní dovolenky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Stabilná IT spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické, SW Inžinierstvo, telekomunikácie, bezpečnosť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Ukončené vysokoškolské vzdelanie I., II. stupňa v technickej oblasti , alebo stredoškolské vzdelanie ale s priamou skúsenosťou v oblasti kybernetickej bezpečnosti
- Pokročilá znalosť anglického jazyka
- Skúsenosti/Záujem a preniknutie do oblasti monitoringu hrozieb, alerting
- vítané skúsensoti so SIEM, scanning vulnerabilities, Qualys...
- Znalosť metód webovej komunikácie, bezpečnosti sietí a aplikácií
- skúsenosti s defenzívnou/ofenzívnou bezpečnosťou
- Skúsenosť s auditmi je výhoda
- znalosť princípov ISMS, networking monitoring, OS, sieťové zariadenia, firewally, mobilné platformy, VPN, DNS...
- ochota učiť sa nové veci, sledovanie nových trendov v oblasti bezpečnosti, samostatnosť, analytický prístup a sebavzdelávanie

Pro HR, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť špecializujúca sa na oblasť služieb recruiting & selection, executive search a HR consulting. Svojim klientom poskytujeme individuálny prístup k riešeniu otázky zabezpečenia kvalifikovaných zamestnancov. Pro HR realizuje vyhľadávanie a výber kandidátov aktívnym a priamym spôsobom prostredníctvom služieb recruiting & selection a executive search.

Konzultanti spoločnosti permanentne mapujú trh, poznajú aký typ zamestnancov sa nachádza v spoločnostiach s podobným zameraním klienta, príp. konkrétne vhodné pozície s ich náplňou a zodpovednosťami v iných spoločnostiach. Na základe ich znalosti je možné priamo osloviť potenciálne vhodného kandidáta s požadovaným súborom znalostí a skúsenosti.

Spoločnosť Pro HR, s.r.o. sa v oblasti vyhladávania a výberu kandidátov špecializuje na cieľovú skupinu:
1. nižší, stredný, vyšší manažment
2. špecializované pozície – financie, predaj & marketing, logistika & nákup, procesy a kvalita, project management & stratégia + support, CRM
3. IT/telco technické pozície, Help Desk pozície (IT a telco špecialisti, programátori, analytici, SW architekti, projektoví manažéri, atď.)
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/4810/4232/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

* We are required by law to disclose basic wage component (minimum salary) for the advertised positions. Your actual final salary is based on your professional competencies, skills, qualifications and experience matching the position.

If you are interested in our offer, send your CV in Slovak or English to [email protected]. Please, specify the position of your interest in the subject of message.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Anna Tkáčová
Tel.: +421911247080
E-mail: poslať životopis
ID: 4439029  Posting date: 8.1.2023  Basic salary component (gross): 3 200 EUR/mesiac