Pracovník expedície zásob (skladník)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: región Bavorsko, Nemecko
  • Mzdové podmienky (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí na prácu v sklade, ktorí zabezpečujú každodenné skladové aktivity. Pracujú na presune produktov na správne miesta a zabezpečujú, aby výroba nebola prerušená v dôsledku chýbajúcich produktov/komponentov. Riadia VZV pre transport materiálu v rámci oddelenia.

Úlohy:
- Vykonávať manipulácie so zásobami a expedičné operácie
- Riadenie vysokozdvižných vozíkov
- Spolupráca s výrobným oddelením pri zabezpečovaní výrobných projektov
- Uskladnenie materiálu podľa skladových miest a jeho evidencia podľa hmotnosti
- Kontrola dokladov (certifikáty, dodacie listy, CMR) a inventúry zásob
- Vyskladňovanie materiálu podľa projektov a výrobných plánov (označovanie materiálu pre pracovníkov výroby)
- Príprava dokumentácie pre proces expedície
- Spolupráca s oddelením kvality
- Dodržiavanie bezpečnostných predpisov a regulačných požiadaviek

Iné výhody

• zázemie medzinárodnej spoločnosti
• pracovný pomer sa uzatvára priamo s nemeckou spoločnosťou
• preplácané nadčasy
• kurzy nemeckého jazyka
• príspevky do sociálneho systému
• platové podmienky a ďalšie zamestnanecké výhody zodpovedajúce postaveniu pozície (bližšie informácie na osobnom stretnutí)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Stabilná medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná prax

výrobný sektor, logistika, warehouse manažment

• 1-2 roky skúseností vo výrobnom sektore, logistika, skladové hospodárstvo
• nevyhnutné je vlastniť platný preukaz na obsluhu vysokozdvižných vozíkov a prax minimálne 1 rok v obsluhe VZV (sk. A, C, D, W1)
• znalosť balíka MS Office (Word, Excel)
• spoľahlivosť, flexibilita
• nevyhnutná znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni

Pro HR, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť špecializujúca sa na oblasť služieb recruiting & selection, executive search a HR consulting. Svojim klientom poskytujeme individuálny prístup k riešeniu otázky zabezpečenia kvalifikovaných zamestnancov. Pro HR realizuje vyhľadávanie a výber kandidátov aktívnym a priamym spôsobom prostredníctvom služieb recruiting & selection a executive search.

Konzultanti spoločnosti permanentne mapujú trh, poznajú aký typ zamestnancov sa nachádza v spoločnostiach s podobným zameraním klienta, príp. konkrétne vhodné pozície s ich náplňou a zodpovednosťami v iných spoločnostiach. Na základe ich znalosti je možné priamo osloviť potenciálne vhodného kandidáta s požadovaným súborom znalostí a skúsenosti.

Spoločnosť Pro HR, s.r.o. sa v oblasti vyhladávania a výberu kandidátov špecializuje na cieľovú skupinu:
1. nižší, stredný, vyšší manažment
2. špecializované pozície – financie, predaj & marketing, logistika & nákup, procesy a kvalita, project management & stratégia + support, CRM
3. IT/telco technické pozície, Help Desk pozície (IT a telco špecialisti, programátori, analytici, SW architekti, projektoví manažéri, atď.)
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/4810/4232/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby poslali C.V. na E-mail: [email protected], spolu so súhlasom s uchovaním osobných údajov v spoločnosti Pro HR v tomto znení:

Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Pro HR, s.r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 28 odst. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať v spoločnosti Pro HR, s.r.o.

Kontakt

ID: 3229166  Posting date: 8.2.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou