Informatik

Miesto práce
Bratislava
  • základná mzda od 1 200 €, v závislosti od skúseností a znalosti, potom postupný nárast
  • ročná odmena v závislosti od hodnotenia výkonnosti
  • mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu IT služieb hľadáme šikovného kolegu, ktorý bude zabezpečovať riadnu prevádzku a funkčnosť príslušných systémov a infraštruktúry a podieľať sa na udržiavaní vysokej spokojnosti užívateľov.

Čo budeme od Vás očakávať?
  • Technickú a programovú podporu na centrále v Bratislave a na jednotlivých pobočkách banky v regióne Bratislava, Trnava a Nitra.
  • Správu systémov na báze MS Windows, MS Exchange a Lotus Notes.
  • Inštaláciu a správu IT zariadení a technológií (Citrix, mobilné telefóny atď.),
  • Inštaláciu operačných systémov a bankových aplikácií.
  • Poskytovanie telefonickej podpory zamestnancom banky, v prípade potreby osobné výjazdy v rámci zverených regiónov.
  • Inventarizáciu výpočtovej techniky, nákup spotrebného materiálu a technických komponentov.
  • Komunikáciu s externými partnermi v rámci podpory IT.

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
  • Ročné odmeny pre tých najlepších.
  • Zaškolenie a výbornú príležitosť kariérne rásť a posunúť sa na ďalšie zaujímavé pracovné pozície v rámci našej IT divízie v Žiline.
  • Mobilný telefón s výhodným zamestnaneckým paušálom a neobmedzeným internetom aj na osobné účely.
  • Stravné lístky.
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
  • Pružný pracovný čas.
  • Príjemné, moderné pracovné prostredie a dobrý kolektív
  • Stabilné prostredie v prosperujúcej spoločnosti.

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis cez portál profesia alebo prostredníctvom našej webovej stránky https://www.primabanka.sk/kariera/volne-pracovne-pozicie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. CV zasielajte v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia Lotus Notes - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • znalosť systémov MS Win 7,8,10, Active Directory
  • praktické skúsenosti v oblasti IT (na obdobnej pozícii) min. 2 roky
  • veľmi dobré komunikačné zručnosti a proklientské správanie
  • vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
  • zmysel pre detail
  • logické a analytické myslenie
  • chuť učiť sa nové veci a schopnosť pracovať pod stresom
  • aktívny šofér

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 118 pobočiek a 289 bankomatov a je jedinou bankou, ktorá svojimi pobočkami pokrýva všetkých 79 okresov Slovenska.
Bližšie informácie ohľadne spracúvania osobných údajov, ako aj práva dotknutých osôb sú zverejnené na webovom sídle banky.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 4157368  Posting date: 8.9.2021  Basic salary component (gross): 1 200 EUR/mesiac