Hledáme nového kolegu na pozici praktický lékař pro dospělé v překrásném měste Český Krumlov.

Premium Energy Management, s. r. o.

Místo práce
T. G. Masaryka 188, Český Krumlov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/měsíc2000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte za sebou alespoň rok praxe na interně a chcete si odpočinout od každodenního pracovního shonu? Pak máte jedinečnou příležitost pracovat v klidné a zaběhlé ordinaci s plnou podporou a možností kompletního zaškolení do procesu. V případě získaného kmene (interní nebo VPL) zajistíme akreditovaného školitele v rámci společnosti! Ordinace se nachází v překrásném městě Český Krumlov s plnou podporou a možností vlastního bytu pro Vás i Vaši rodinu!
Veškerá občanská vybavenost včetně škol je v docházkové vzdálenosti.

Co požadujeme?
- vysokoškolské vzdělání, odbornou/specializovanou
- způsobilost dle zákona č.95/2004 Sb.
- morální a občanskou bezúhonnost
- vstřícný přístup k pacientům
- pracovitost a spolehlivost

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- možnost přidělení plnohodnotného bytu
- příspěvek na bydlení
- jednosměnná pracovní doba (30h týdně)
- příspěvek na stravování
- příspěvek na dopravu
- vhodné i pro absolventy
- podpora v ordinaci osobně i na telefonu
- podpora IT
- mzda od 50 000,- Kč

Informace o náboru

Úvodní pohovory budou probíhat po telefonu nebo po skype video callu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Praktický Lékař, Obvodní lékař

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vhodné pro absolventy, pro zdravotně znevýhodněné i jako klidná práce na důchod

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sme tím orientovaný na výsledok. Považujeme za dôležité robiť to, čo milujeme. Preto sme sa rozhodli vyhľadávať talenty do Vašich spoločností. Osobnosti, ktoré budú za Vašu firmu "dýchať".
Posledných 15 rokov sme sa počas práce v tejto oblasti učili od tých najlepších v rámci obchodu, leadershipu a celkovej práce s ľudským potenciálom. Máme radi výsledky. Preto ľudí vyberáme tak, ako by sme ich prijímali do svojej vlastnej firmy.
Sme od začiatku až do konca s Vami. Na schôdzkach, pri finálovom jednaní aj pri podpise zmluvy.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3678635  Posting date: 27.5.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 2 000 - 2 500 EUR/měsíc2000