Hľadáme vychovávateľku/ opatrovateľku/ učiteľku do detského centra

PRÉDIUM INVEST s.r.o.

Miesto práce
Rovinka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
1 000 - 1 050 EUR/mesiacOhodnotenie a odmeny budú mesačne stanovené na základe výsledkov Vašej práce a splnených kritérií.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovníčka v detskom centre, vychovávateľka/opatrovateľka, učiteľka.
Požiadavky:
Skúsenosti a prax zo súkromnej škôlky, detského centra, alebo MŠ
Pedagogické, zdravotnícke vzdelanie je výhodou.
Vyžaduje sa samostatnosť a schopnosť viesť 6-10 člennú skupinku cca dvojročných detí.
Komunikácia/ výuka pre deti v angličtine (výhodou = odmeny).
Empatický vzťah k deťom, samostatnosť, dobrá komunikácia, kreativita sú samozrejmosťou.
Motivácia detí, spontánny prejav v speve, vzťah k hudbe a pohybu atď.
Pre prípadné záujemkyne z Ukrajiny je nutnosť ! podmienka ! ovládanie slovenčiny na pokročilej úrovni (B2) a viac...

Ohodnotenie a odmeny budú stanovené na základe výsledkov Vašej práce a splnených kritérií. Mesačná mzda je v rozmedzí 700 - 800€ v čistom ! + okamžité odmeny podľa snahy, pracovitosti a výsledkov. V prípade živnosti od 1000€ mesačne v čistom. V prípade nesplnenia kritérií a požiadaviek mzda dohodou... Ponúkame menší mladý kolektív, príjemné moderné prostredie, dobrú atmosféru, atď. Dobrá dostupnosť (z BA cca 3 km), a frekventovanosť autobus. spojov... (sme cca 150m. od MHD zastávky).

Uchádzačky, ktoré spĺňajú uvedené podmienky, žiadame o zaslanie životopisu/ CV vrátane fotografie a súhlasu GDPR na náš mail. [email protected]. Následný osobný pohovor po dohode, bližšie info na 0907 480 632.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Prax na pozícii/v oblasti

detské jasle, detské centrum, MŠ, SMŠ

Počet rokov praxe

1

Empatický vzťah k deťom, samostatnosť, dobrá komunikácia, kreativita, komunikácia uverejňovanie na soc.sieťach.
Motivácia detí, spontánny prejav v speve, vzťah k hudbe a pohybu, básničky riekanky,dobrá komunikácia s rodičmi.
Táto pozícia je vhodná primárne pre ml.ženu max. do veku 50r. vzhľadom na pohybové aktivity.

Nachádzame sa v obci Rovinka (3km) od BA s vysokou frekventovanosťou spojov, zastávka autobusov je v tesnej blízkosti.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4019001  Posting date: 22.3.2022  Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac