Pracovník - šitie autoplácht

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Martin-Košúty
ihneď / prípadne sa dohodneme, že počkáme keď už inak nedáte :-)
Mzdové podmienky (brutto)
650 v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň,

hľadáme dvoch pracovníkov alebo pracovníčky do našej malej sympatickej výroby, ktorá sa zaoberá šitím autoplácht.
Naša firma má výhodu rodinnej atmosféry nakoľko máme do 20 ľudí a panuje u nás pracovná pohoda a osobný prístup, ktorý vo veľkých firmách, ktorými sme obklopený nenájdete.
Pracuje sa len od pondelka do piatku na jednu smenu od 7,00 hod do 15,00 hod.
Práca nie je náročná a radi Vás do nej zaškolíme.

Práca kde nie ste len "číslo" ale člen tímu, ktorého špecifické požiadavky zohľadňujeme.
Napriek tomu, že sme malá firma - sme veľmi stabilní a pôsobíme už viac než 15 rokov na trhu.
Máme férový prístup - platí na čom sa dohodneme.
Poskytujeme zaškolenie - netreba sa ničoho obávať.

V prípade, že Vás zaujme pracovná pozícia - prosím zašlite nám informácie o Vašich pracovných skúsenostiach na email [email protected].

V prípade otázok nám zavolajte na t.č. 0948 / 908 777.
Budeme realizovať výberový proces priamo na pracovisku aby ste mali možnosť si pracovisko pozrieť a zistiť či je práca vhodná pre Vás.

Vopred ďakujeme za Vaše žiadosti - ozveme sa len vybraným uchádzačom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Našim klientom je stabilná slovenská spoločnosť, ktorá sa úspešne venuje spracovaniu technických textílií, konkrétne sa špecializuje na šitie autoplácht.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- dobrý zdravotný stav (jedná sa o manuálnu prácu),
- práca je vhodná aj pre ženy (nedvíha sa nič ťažké), ktoré sú ochotné fyzicky pracovať,
- ochota sa zaškoliť,
- pracovitosť a svedomitosť.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3666869  Posting date: 20.6.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 650 v čistom