Koordinátor premávky áut na prevádzke

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Turany
650 Eur + 100 Eur (bonusy) + 13. a 14. plat + ďalšie odmeny za lojalitu + 4 Eur stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme novú posilu, ktorá bude mať pestrú a kumulatívnu administratívnu pracovnú pozíciu.
Sme veľká a silná nemecká spoločnosť čiže u nás nájdete stabilitu a istotu veľkého hráča, zároveň však i rodinnú atmosféru, ktorá je prítomná v našej najmladšej a najmenšej pobočke v Turanoch.

Náplň práce:
Jedná sa o riadenie premávky na prevádzke - budete organizovať vjazd a výjazd vozidiel na prevádzke.
Informujete zodpovedných kolegov o prichádzajúcich a odchádzajúcich vozidlách.
Zabezpečíte presné prevzatie vozidiel t.j. presne zaznamenávanie hmotnosti, ŠPZ, identifikačné údaje o dodávateľoch/ odberateľoch.
Budete archivovať vážne lístky pre dovezený/vyvezený tovar.
Zaznamenávate detaily o zrážkach na materiál od zodpovedných pracovníkov.
Súčasťou práce je aj príprava podkladov pre fakturáciu vrátane dokladov pre dopravou cestnou a železničnou prepravou.
Akékoľvek ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadených.

- práca pre stabilnú veľkú nemeckú medzinárodnú spoločnosť,
- transparentné platové ohodnotenie: základná mzda: 650 Eur + možnosť navýšenia po zapracovaní + navyše 100 Eur príspevok za dochádzku do práce každý mesiac (neplatí sa len keď ste na PN, OČR...), 13. a 14. plat,
- možnosť rozvoja odborného aj kariérneho,
- 2 dni dovolenky nad rámec zákona,
- stravné lístky v sume 4,00 Eur/deň, pričom zamestnanec si na ne dopláca len 1 Eur,
- dlhodobá spolupráca,
- možný príspevok na dochádzku za prácou nad 30 km vo výške 50-100 Eur,
- príspevok za odpracované roky,
- široký sociálny systém: príspevok pri narodení dieťaťa, významné životné jubileá...atď.,
- férový prístup k zamestnancom,
- seriózny prístup zo strany firmy, ktorá má jasne a funkčne nastavené pravidlá.

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu prosím zašlite nám Váš životopis na email: [email protected].
V prípade otázok nás kontaktujte na t.č.
0948/ 908 777.
Ozveme sa len vybraným uchádzačom z dôvodu veľkého počtu záujemcov.
Tešíme sa na Vaše žiadosti !

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je veľký nadnárodný koncern, ktorý úspešne dlhoročne pôsobí vo viacerých krajinách Európy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

- predošlá skúsenosti s administratívnou prácou je podmienkou,
- schopnosť rýchleho zaučenia sa,
- zodpovedný prístup k práci,
- samostatnosť.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3609895  Posting date: 8.3.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 650 Eur + 100 Eur (bonusy) + 13. a 14. plat + ďalšie odmeny za lojalitu + 4 Eur stravné lístky