Zvárač - elektróda - 5 voľných pracovných miest

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6 - 10 Eur/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre zabehnutú a stabilnú strojársku firmu hľadáme Zváračov so skúsenosťami.
Vieme sa dohodnúť na spolupráci buď formou živnosti alebo formou hlavného pracovného pomeru.

- zváranie (ak nemáte platné oprávnenie, vieme ich v rámci firmy zabezpečiť)
- práca je vo výrobnej hale v Žiline väčšinu roka,
- máme otvorených viacero pozícií Zvárača čiže radi uvítame nových kolegov, ktorí majú skúsenosti ale aj tých, ktorí si zatiaľ menej veria (Vaše schopnosti preskúšame a prípadne radi doškolíme).

- práca pre stabilnú úspešnú strojársku spoločnosť,
- dobrý tím kolegov,
- v prípade záujmu alebo prípadne ovládania aj iných zváracích metód okrem elektródy
- možnosť zaujímavého privyrobenia si počas montáži v rámci Slovenska,
- dlhodobá spolupráca.

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu, prosím zašlite nám Váš životopis na email: [email protected].
V prípade otázok nás kontaktujte na t.č. 0948/ 908 777.

Ďakujeme vopred za Vaše prípadné otázky, záujem o pozíciu a za Váš čas venovaný pohovorom.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je dlhoročne úspešne pôsobiaci strojársky podnik, o ktorom Vás veľmi radi bližšie informujeme na pracovnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť ako Zvárač alebo Zámočník,
- chuť pracovať v strojárskej výrobe.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2665687  Posting date: 20.4.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: 6 - 10 Eur/hod