Projektový manažér - strojárenský segment

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho stabilného tímu hľadáme zodpovedného kandidáta na pozíciu Projektového manažéra.
Ponúkame veľmi pružnú komunikáciu priamo s majiteľom spoločnosti, ktorému sa budete zodpovedať, atmosféru "door to door" ako aj možnosť odborného a kariérneho rastu.

Náplň práce:
- kompletné zastrešenie projektov od A po Z,
- riadenie procesu montáži a výroby v spolupráci s Manažérom výroby vo výrobnej dielni aj priamo na stavbách,
- aktívne rozvíjanie obchodnej stratégie spoločnosti (starostlivosť o už "zobchodované" zákazky, spolupodieľanie sa na získavaní nových zákaziek),
- priame riadenie pracovníkov: zvárači, montážny pracovníci, zámočníci (celkový počet podriadených je cca 10 - 15) na rôznych stavbách na Slovensku,
- znalosť štandardov zvárania,
- znalosť rozpočtov,
- zodpovednosť za logistiku materiálov na stavby,
- práca v jednosmennej prevádzke, jedná sa však aj o prípadné nadčasy, výnimočne aj prácu cez víkendy.

- práca v dobre zabehnutej spoločnosti,
- práca pre spoločnosť s dlhoročnou tradíciou,
- preplácané nadčasy,
- priateľský tím kolegov,
- priestor pre sebarealizáciu, osobnostný a odborný rast.

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis na email [email protected].
Ak máte akékoľvek otázky, zavolajte nám na t.č. 0948/ 908 777.

Ďakujeme za Vaše žiadosti, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je stabilná strojárska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a s progresívnym tempom rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti vo výrobe so strojárskym zameraním,
- znalosť postupov zvárania – z dôvodu riadenia zváračov, vítame ak ste v minulosti osobne mali skúsenosť so zváraním - nie je to však podmienka!,
- prax na riadiacej pozícii na pozícii: Majster, Vedúci výroby, Projektový manažér a podob. je výhodou,
- flexibilita,
- schopnosť pracovať pod stresom,
- technické vzdelanie,
- anglický jazyk alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni, ďalšie cudzie jazyky sú výhodou.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1449416  Posting date: 16.4.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: podľa skúseností kandidáta