Konštruktér

PRAKTIKPUMP s.r.o.

Miesto práce
Ladomerská Vieska
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 500 EUR/mesiacv závislosti od skúseností a výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do inovatívnej rodinnej firmy hľadáme kolegu so skúsenosťami konštruktéra v oblasti vývoja priemyselnej čerpacej techniky alebo konštruovaní zákazkových riešení, ktorý má vzťah k technike a chce byť súčasťou tímu, ktorý sa zaoberá vývojom a výrobou vlastných čerpadiel SPIRAM.

Sme mladý ambiciózny tím s odvážnym cieľom vybudovať firmu, ktorá vyvíja a vyrába čerpadlá svetovej kvality pre milióny používateľov na svete. Kolektív našej firmy tvoria tí najväčší odborníci vo svojich odvetviach. Hľadáme experta s drivom, ktorý splní túto definíciu.

Okrem skúseností v technickom odvetví sú nevyhnutnosťou drive a inovatívne myslenie. Podporíme ich silným zázemím a profesionálnou podporou odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami. Viac o našej spoločnosti, vízii a produktoch nájdete na www.Praktikpump.sk a www.Spiram.sk.

Náplň práce:
- 3D modelovanie projektov (SolidWorks);
- Vývoj nových konštrukcií čerpadiel, podpora pri zavádzaní do výroby
- Návrh, resp. úprava výkresovej dokumentácie (SolidWorks, AutoCAD);
- Príprava technologických schém;
- Technická podpora obchodného oddelenia pri navrhovaní riešení;
- Vlastný návrh výrobkov ako mobilné čerpacie agregáty, kapotované čerpacie stanice a ich neskoršia realizácia
- Riešenie možných problémov pri tvorbe konštrukcií
- Koordinácia montážnych pracovníkov pri kompletizácii navrhnutých riešení

Ponúkame:

- možnosť sebarealizácie pri budovaní svetového produktu
- prácu s najlepšími – sme najväčším odborníkom v čerpadlárskom odvetví na Slovensku, vyvíjame a vyrábame produkty so svetovými parametrami
- prácu na Slovensku v slovenskej spoločnosti. Sme hrdí na know-how, ktoré tvoríme vďaka slovenským výskumníkom
- sme rodinná firma postavená na profesionalite, flexibilite a inováciách. Bez korporátnych štruktúr ponúkame zázemie, stabilitu a kariérny rast.
- motivujúce pracovné ohodnotenie je samozrejmosťou.

Vopred ďakujeme za Vašu reakciu na danú pracovnú ponuku. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Naše požiadavky:

- Drive, samostatnosť, proaktivita
- Zodpovednosť a doťahovanie vecí do konca
- Technické vzdelanie napr. strojárske (hydraulické stroje, elektrické motory,), strojárske, chemické, materiálové (kov, plast, polymér) atď.
- Min. 3 roky skúseností na podobnej pozícii v technickom odvetví

Hľadáme motivovaného, samostatného a proaktívneho človeka, ktorý zapadne do nášho mladého ambiciózneho tímu.

Spoločnosť PRAKTIKPUMP, s.r.o. je inovatívna firma, ktorá pôsobí na slovenskom trhu viac ako 20 rokov. Za toto obdobie sa stala najkomplexnejším hráčom v oblasti čerpacích technológií na Slovensku. Spoločnosť je pionierom v oblasti výskumu, vývoja a výroby nových produktov a technológií.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4040792  Posting date: 2.3.2021  Basic salary component (gross): 1 200 EUR/mesiac