Projektový inžinier pre oblasť priemyselnej a čerpacej techniky

PRAKTIKPUMP s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 444, Ladomerská Vieska
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiacv závislosti od praxe a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho profesionálneho tímu hľadáme šikovného a hlavne cieľavedomého projektového inžiniera , ktorý by sa spolu s ďalšími projektantmi a konštruktérmi venoval práci na projektoch v rámci čerpacích staníc, úpravní vôd, čističiek odpadových vôd ako aj rôznych priemyselných chladiacich systémov.

• Vypracovanie cenových kalkulácií, projektov a cenových ponúk, sledovanie a vyhodnocovanie efektivity vynaložených nákladov za pridelené projekty;
• Spolupráca s obchodným oddelením od prípravy projektov, cez jeho riešenie až po finálne spracovanie projektu;
• Komunikácia so zákazníkmi a zahraničnými dodávateľmi
• Technická podpora obchodného oddelenia pri navrhovaní riešení;
• Príprava technickej dokumentácie na predkladanie projektov;
• 3D modelovanie projektov (SolidWorks);
• Návrh, resp. úprava výkresovej dokumentácie (SolidWorks, AutoCAD, CADKON);
• Príprava technologických schém;
• Príprava prevádzkových pokynov, technických správ, plánov BOZP, časových a finančných harmonogramov a inej dokumentácie pre jednotlivé priradené projekty;
• Vypracovanie energetických auditov;
• Predrealizačné a realizačné obhliadky;
• Koordinovanie montážnych pracovníkov.

Ponúkame inšpiratívne pracovné prostredie plné nových výziev a k tomu zaujímavé finančné a nefinančné benefity:
• práca pre úspešnú a stabilnú, dobre prosperujúcu slovenskú spoločnosť, ktorej klientelu tvoria najmä veľké strategické spoločnosti;
• práca pre spoločnosť, ktorá vyvíja najmodernejšie čerpacie systémy, čím sa radí medzi špičku vo svojom obore;
• nemáme žiadne korporátne štruktúry, ale poskytujeme dobré pracovné zázemie a individuálny a flexibilný prístup k potrebám zamestnanca;
• priateľská a otvorená firemná kultúra;
• pravidelný odborný aj osobný rozvoj prostredníctvom školení na Slovensku aj v zahraničí;
• dlhodobo perspektívna práca s možnosťou ďalšieho odborného a kariérneho rastu;
• dostatočný priestor na sebarealizáciu a uplatňovanie vlastných nápadov;
• práca s najnovšími a najmodernejšími technológiami vo svete;
• 13. plat;
• finančný príspevok na jazykový kurz;
• každoročné firemné spoločenské podujatia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické (výhodou, nie však podmienkou) je vzdelanie v odbore hydraulických strojov, resp. vodného hospodárstva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme človeka s pozitívnym prístupom, ktorý má chuť pracovať, prijíma výzvy a je schopný úspešne ich realizovať.
Samostatnosť, systematickosť, kreativita, analytické myslenie, komunikačné a vyjednávacie schopnosti, tímový duch, empatia, ochota prevziať zodpovednosť, doťahovanie veci do konca v stanovenom čase, zmysel pre poriadok, priateľské vystupovanie, upevňovanie lojality v rámci kolektívu - to všetko sú vlastnosti nevyhnutné pre kandidáta na tento post.

Spoločnosť PRAKTIKPUMP, s.r.o. je inovatívna firma, ktorá pôsobí na slovenskom trhu viac ako 20 rokov. Za toto obdobie sa stala najkomplexnejším hráčom v oblasti čerpacích technológií na Slovensku. Spoločnosť je pionierom v oblasti výskumu, vývoja a výroby nových produktov a technológií.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3714635  Posting date: 20.8.2020  Basic salary component (gross): 1 200 EUR/mesiac