Si dobrý/á v aktívnom predaji? Pridaj sa k nám! Hľadáme samostatného a zodpovedného predajcu.

Potraviny BA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
700 - 850 EUR/mesiac+ motivačné bonusy za plnenie mesačných plánov (aktívny predaj) + príplatky za soboty, nedele a sviatky + preplácanie nadčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vybudovať si priateľské/susedské vzťahy so zákazníkmi
- ponúkať výhodné nákupy , ktoré im urobia radosť
- vytvárať emócie, zážitky, budovať profesionalitu a kontakt so zákazníkom
- schopnosť aktívne počúvať a vyhovieť potrebám a očakávaniam zákazníka
- mať vždy čerstvý tovar (pečivo, zákusky, bagety a dobrú kávičku)
- zabezpečiť dostupnosť tovaru
- dbať o čistotu svojej predajňu
- dodržiavať pracovné procedúry
- vzdelávať sa a rozvíjať

- 20% zľavová kartička na nákup v potravinách Malina (po skúšobnej dobe)
- kariérny postup na pozíciu školiteľ, Zástupca vedúceho predajne atď.
- bonus za splnené osobné ciele
- individuálne zaškolenie
- rodinná atmosféra :)
- narodeninová darček: Poukážka na nákup v MALINE
- odmena za nového kolegu
- príspevok na cestovné pre zamestnancov, ktorí dochádzajú denne viac ako 30 km do
Bratislavy
- čerstvá kávička špeciálne pre Teba len za 0,10 €
- príspevok na športové aktivity formou Multisport karty
- vianočný večierok, teambuildingové akcie
- možnosť výberu pracovného miesta v blízkosti bydliska
- flexibilita ohľadom pracovného času
- podporujeme ambicióznych ľudí v ich postupe
- stabilná práca v modernej, rozvíjajúcej sa mladej spoločnosti

Prosím Vás, aby ste ZASLALI Váš životopis. Vybraným uchádzačom sa ozveme do 3 pracovných dní s pozvaním na osobný pohovor. Zvyšným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

od 18 rokov, bezúhonnosť

Sme sieť 20 moderných, útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní, profesionálny prístup k zákazníkom. Našu sieť máme v pláne aj naďalej rozširovať, čo umožňuje našim zamestnancom uplatniť sa aj na iných pozíciách, rozvíjať ich talent a vedomosti a kariérne rásť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3967162  Posting date: 11.9.2020  Basic salary component (gross): 700 EUR/mesiac