Nákupca ovocia/zeleniny pre potraviny KLAS/centrálny sklad, Lubina 1, Košice

Potraviny KLAS - OMIDA, spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď, dohodou
2 000 EUR/mesiaczákladná mzda 2000 € + mesačná odmena do výšky 500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného kolegu/kolegyňu na pozíciu Nákupca - ktorého hlavnou pracovnou náplňou bude komunikácia a nakupovanie ovocia a zeleniny od zahraničných dodávateľov.

- analýza nákupných cien a vyjednávanie s dodávateľmi
- riešenie reklamácií tovaru
- zodpovednosť za číselné ukazovatele v oblasti inventúry a odpisov
- vyhľadávanie nových dodávateľov
- kontrola kvality tovaru na vstupe
- komunikácie smerom k ostatným oddeleniam spoločnosti
- delegovanie a kontroling
- administratíva a manuálna práca

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- pravidelný stabilný príjem, mzda vyplatená načas
- zaškolenie, ďalšie vzdelávanie – zabezpečenie získania osvedčenia o odbornej spôsobilosti pre prácu v potravinárstve
- príspevok zamestnávateľa do III. piliera /DDS/
- finančná odmena pri životných udalostiach – pri príležitosti životného jubilea, uzavretia manželstva, pri narodení dieťaťa
- finančná výpomoc pri úmrtí blízkej osoby
- vianočné odmeny
- mikulášske balíčky
- firemné akcie – dvakrát ročne

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš štrukturovaný životopis. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybratých uchádzačov, ktorí spĺňajú naše kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

- skúsenosti s nákupom ovocia a zeleniny od zahraničných dodávateľov - PODMIENKOU
- ovládanie poľského jazyka výhodou
- zodpovednosť
- odolnosť voči stresu
- nadšenie pre nové veci
- schopnosť vyjednávania a komunikačné znalosti
- znalosť excelu
- skladové hospodárstvo výhodou
- vodičský preukaz skupiny B
- povinná znalosť anglického jazyka slovom a písmom
- znalosť nemeckého jazyka výhodou

Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je maloobchod.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3642381  Posting date: 5.3.2021  Basic salary component (gross): 2 000 EUR/mesiac