Špecialista kontaktného centra - infolinka

Miesto práce
Bratislava
Platové podmienky
830 EUR/mesiac
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.

Túto pozíciu Ti predstaví náš kolega z Call Centra, Juraj.

Špecialista zákazníckeho servisu
Ahoj, pracujem ako špecialista zákazníckeho servisu na kontaktnom centre Poštovej banky.

Moja práca spočíva v komunikácii s existujúcim ako aj potenciálnym klientom banky, ktorý nás kontaktuje. Najčastejšie je to formou telefonického rozhovoru, prostredníctvom online chatu alebo e-mailu. Prácu mám rád aj vďaka tomu, že riešim požiadavky klientov, ktorí sa ozvú mne, teda nevolám ja im. Cieľom rozhovoru je poskytnúť klientovi presné a správne informácie týkajúce sa produktov a služieb, ktoré naša banka ponúka.

Informácií, ktoré mám v hlave je pomerne veľa, ale dostal som dostatok času na adaptáciu a vždy sa môžem obrátiť na môjho tímlídra. Hneď v úvode ma čakalo školenie zamerané na informácie o produktoch a prácu so systémami (s počítačom a rôznymi aplikáciami robím denne) ale tiež ma naučili ako s klientom komunikovať.

Pracujem v Karlovke, klientom sme k dispozícii 7 dní v týždni medzi 7:00 a 22:00h. Práci sa ale venujem klasicky 5 dní, 1x mesačne mám aj pracovný víkend, ale vtedy mám náhradné voľno cez týždeň. S kolegami si plánujeme tzv. zmeny – čiže pracujem buď o 6:45 - 15:00, 8:45 - 17:00, 10:45 - 19:00, alebo najneskôr o 13:45 - 22:00 (a doobeda si môžem zariadiť súkromné veci alebo sa poriadne vyspať). Ak Ťa moja práca zaujala, čítaj ďalej!

Koho hľadáme?
Ak máš príjemný prejav, záujem o bankovníctvo a trúfaš si niekedy robiť viacej vecí naraz (telefonovať a chatovať si s klientom), DAJ NÁM O SEBE HNEĎ VEDIEŤ.
Všetko ostatné ťa radi naučíme.

Čo ponúkame?
Svojim zamestnancom dávame vždy len to najlepšie. U nás si užijete more zamestnaneckých výhod. Navyše, v systéme odmeňovania Cafeteria si ich môžete vyskladať podľa seba.

Chcete vedieť viac? Stačí jeden klik:
https://www.postovabanka.sk/kariera/#benefity

Ďalšie informácie o práci
Za všetky aktivity budeš odmeňovaný. Mzda sa skladá z 2 zložiek - fixná 830 eur + variabilná (priemerne okolo 300 €, zhora však neobmedzená).
Najlepší zamestnanci zarábajú aj 1400 € mesačne!

Tešíme sa na teba, ozvi sa a príď sa k nám pozrieť osobne.

Kontakt

Poštová banka, a.s.

Dvořákovo nábrežie 4
Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ Späť na výpis pozícií
ID: 4000406  Posting date: 16.11.2020  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 830 EUR/mesiac