800 EUR

Špecialista kontaktného centra - infolinka

Miesto práce
Bratislava
Platové podmienky
800 EUR/mesiac
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.

Hľadáte si stabilnú prácu v skvelom kolektíve? Máte už niečo za sebou? Chceme Vaše skúsenosti!

Špecialista zákazníckeho servisu

Ako by vyzerala Vaša náplň práce?

- komunikovanie s existujúcim ako aj potenciálnym klientom banky, ktorí nás kontaktujú - telefonicky, emailovo, alebo prostredníctvom chatu
- poskytovanie správnych informácií týkajúcich sa produktov a služieb našej banky
- trávanie príjemného času s kolegami

Pracujeme v Karlovke, klientom sme k dispozícii 7 dní v týždni medzi 7:00 a 22:00h. Práci sa ale venujeme klasicky 5 dní, 1x mesačne máme aj pracovný víkend, ale vtedy máme náhradné voľno cez týždeň. S kolegami si plánujeme tzv. zmeny – čiže pracujeme buď o 6:45 - 15:00, 8:45 - 17:00, 10:45 - 19:00, alebo najneskôr o 13:45 - 22:00.

Koho hľadáme?

Človeka s príjemným prejavom, ktorý sa chce naučiť veľa zaujímavých vecí z oblasti bankovníctva a rozvíjať sa v komunikatívnych zručnostiach.
Všetko ostatné Vás radi naučíme.

Čo ponúkame?

Svojim zamestnancom dávame vždy len to najlepšie. U nás si užijete more zamestnaneckých výhod. Navyše, v systéme odmeňovania Cafeteria si ich môžete vyskladať podľa seba.

Chcete vedieť viac? Stačí jeden klik : https://www.postovabanka.sk/kariera/#benefity

Ďalšie informácie o práci

Za všetky aktivity budete odmeňovaný. Mzda sa skladá z 2 zložiek - fixná + variabilná (priemerne okolo 300 €, zhora však neobmedzená).
Najlepší zamestnanci zarábajú aj 1400 € mesačne!

Kontakt

Poštová banka, a.s.

Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ Späť na výpis pozícií
ID: 3762658   Posting date: 13.9.2019   The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards:   800 EUR/mesiac