Čašník/čka, Raňajkový čašník/čka

Ponteo s.r.o.

Ponteo Activity Park, Starorímska, Bratislava-Rusovce-Rusovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 100 EUR/mesiac800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kreatívneho čašníka/čku so zmyslom pre detail a zodpovednosť. Náplňou práce je servírovanie bufetových aj a la carte raňajok, občerstvenia počas kongresov, obsluha hostí v kaviarni a reštaurácii.

Možnosť bezplatného využívania športovo-relaxačných zariadení hotela /wellness, fitnes, squosh, tenis, bowling..., zamestnanecká strava, možnosť zamestnaneckého ubytovania, práca v mladom kolektíve v príjemnom prostredí moderného business hotela

Informácie o výberovom konaní

Odpovieme len vybraným uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár, čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborná zdatnosť, zodpovednosť, samostatnosť, kreativita, tímový duch, príjemné vystupovanie...

Ponteo – Activity Park Rusovce je multifunkčný komplex pre mnohé podoby trávenia voľného času, ktorý v sebe sústreďuje hotelové, kongresové, športové a relaxačné služby. Ponteo sa nachádza v Bratislave – mestskej časti Rusovce v jedinečnom prostredí, kde sa spája príroda a dotyk mesta, len pár minút cesty od centra.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3734942  Posting date: 8.8.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 800 - 1 100 EUR/mesiac800