Kalkulant v strojárskej výrobe

PD Hlohovec

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
Dohodou
Základná mzda od 750,- eur plus mesačné osobné ohodnotenie až do 35% zo základu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý má technické znalosti a obchodného ducha, skúsenosti s CNC strojmi a hľadá zaujímavú prácu v strojárskej výrobe.

Náplň práce:

• Tvorba cenových ponúk k externým zákazkám
• Vyhľadávanie vhodných dodávateľov na materiál a služby obsiahnuté v cenovej ponuke, kooperácií pre potreby výroby
• Zabezpečenie kooperácií pre všetky produkty
• Tvorba jednoduchých programov pre CNC rezací a CNC ohraňovací stroj TRUMPF
• Spolupráca pri tvorbe TPV
• Spolupracovať s ostatnými oddeleniami (konštrukcia, nákup, výroba,.....)

• Práca v stabilnej spoločnosti
• Sociálne výhody
• Práca na dobu neurčitú
• Stravovanie vo firme
• Pružný pracovný čas

Uchádzačov, ktorých naša ponuka oslovila, žiadame o zasielanie životopisov a žiadostí na uvedenú emailovú adresu. Naša spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Prax na podobnej pozícií výhodou
• Technické znalosti, vzdelanie,, čítanie technickej dokumentácie - podmienkou
• Nemecký jazyk – výhodou
• Skúsenosti s programovaním CNC rezacieho a ohraňovacieho stroja - výhodou
• Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
• Dobré komunikačné schopnosti, ochota učiť sa
• Ovládanie kresliaceho programu - výhodou

PD Hlohovec je spoločnosť, v ktorej hlavnou výrobnou činnosťou je poľnohospodárska prvovýroba. Dôležitou súčasťou nášho podniku je strojárska výroba, ktorá je zameraná na výrobu a predaj sejacích strojov. V súčasnosti máme takmer 40 zamestnancov, ktorí sa starajú o vývoj , výrobu, skladové hospodárstvo, marketing a obchod spojený s vlastnými produktami. Strojový park je vybavený počítačom riadenými aj klasickými strojmi na delenie, ohýbanie, trieskové obrábanie, spracovanie plechov a zváranie. Z dôvodu zvyšovania objemu výroby hľadáme nových kolegov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3386368  Posting date: 25.6.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: Základná mzda od 750,- eur plus mesačné osobné ohodnotenie až do 35% zo základu