Samostatný skladník (2 zmeny, PO - PIA)

PMB Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Novonosická 503/5, 020 01 Púchov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700 + uvedené bonusy a zmenové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelenie logistiky hľadáme do tímu samostatného skladníka, ktorý bude zodpovedný za:
- príjem materiálu a tovaru (kontrola, zaskladnenie, príjem do systému),
- balenie a expedíciu výrobkov a tovarov zákazníkom ,
- vykonávanie fyzickej inventúry v sklade (priebežnej i ročnej),
- manipuláciu s VZV,
- vychystávanie materiálu do výroby podľa rozpisky
- pracuje s čitačkou ciarovych kodov

Mesačný Príspevok na dochádzanie 0 - 30 EUR (podľa bydliska).
Mesačný Bonus za bezchybnú prácu 90 EUR.
Kvartálny bonus za dochádzku 60 EUR.
Letná a vianočná odmena od 50 EUR (podľa odpracovaných rokov).
Stravné lístky.
Práca v príjemnom kolektíve.
Dvojzmenná prevádzka PO- PIA.
Letné a vianočné posedenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ovládanie práce s PC je podmienkou.
Zdravotný stav bez obmedzení.

PMB Slovakia, s.r.o. je slovenská spoločnosť so slovenským vedením. Na trhu pôsobíme už 17 rokov. V súčasnosti zamestnávame približne 130 zamestnancov.
Hlavnou činnosťou je výroba káblových zväzkov pre elektrotechnický a čiastočne aj pre automobilový priemysel, vedľajšou činnosťou je výroba a predaj OOPP. Informácie o našej spoločnosti nájdete aj na našom webe: www.pmb.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3415158  Posting date: 25.6.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 700 + uvedené bonusy a zmenové príplatky