Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Veľký Šariš
plný úväzok

Servisný technik Junior– Veľký Šariš

Charakteristika pozície
Do nášho tímu technického servisu vo Veľkom Šariši hľadáme nového kolegu!
Na pozícií Junior servisného technika budete zodpovedný najmä za opravu a údržbu výčapných zariadení v priestoroch skladu, aby boli v perfektnom stave pripravené pre našich zákazníkov. V spolupráci so servisnými technikmi a ostatnými tímami sa ďalej budete podieľať na zabezpečovaní podujatí, kde spolupracovať na zapojení a zabezpečení fungovania výčapnej techniky.

Náplň práce
• Zaisťovanie skladového hospodárstva výčapnej techniky na sklade
• Oprava a údržba výčapnej techniky v priestoroch skladu
• Oprava chladničiek a interiérových reklám v priestoroch skladu
• Vedenie evidencie, skladový výdaj a príjem výčapnej techniky a spolupráca pri inventarizácii výčapnej techniky
• Spolupráca so servisnými technikmi pri inštalácií a demontáži výčapnej techniky u našich zákazníkov
• Spolupráca pri technickom zabezpečení športových a spoločenských podujatí (inštalácia výčapnej techniky, servis)

Požiadavky na kandidáta
• Stredné odborné vzdelanie – technický alebo elektrotechnický odbor je veľkou výhodou
• Znalosť a predchádzajúca prax s výčapnou technikou - výhodou
• Vyhláška § 22 - Samostatný elektrotechnik je výhodou
• Manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť
• Dôsledný a zodpovedný prístup k práci
• Čistý register trestov
• Vodičský preukaz skupiny B, VZV oprávnenie

Ponúkame
• Zázemie medzinárodnej a stabilnej spoločnosti
• Prepracovaný systém školení a profesionálneho rozvoja
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov, ako jazykové kurzy, multisport karta, 2 dni voľna na regeneráciu extra, príspevok na dôchodkové sporenie a lekársku starostlivosť a ďalšie finančné a nefinančné benefity
• Birell v rámci pitného režimu na pracovisku, zamestnanecké pivo na Veľkú noc, Vianoce a dovolenku
• Príležitosti pre kariérny rast
• Základná mzda od 950 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.
• Pracovná zmluva na dobu určitú 1 rok, následne možnosť predĺženia

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3972561  Posting date: 23.9.2020  The job comes from another website or source.