Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava
plný úväzok

Trade Execution Manager

Charakteristika pozície

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme na pozíciu Trade execution managera strategického partnera pre riadenie obchodných a trade marketingových procesov vrátane obchodného reportingu. Ak ste typ zodpovedného a spoľahlivého človeka s výbornými riadiacimi a analytickými schopnosťami, tak hľadáme práve Vás!

Náplň práce

• Vedenie 5 členného tímu analytikov
• Zdieľanie dát a informácií s predajnými tímami, trade a brand marketingom
• Vyhodnocovanie a schvaľovanie všetkých požiadaviek na predajné tímy z iných oddelení
• Riadenie kapacity predajných tímov - kapacita plánovania aktivít a optimalizácia denných trás
• Reporting a analýza – tvorba reportov a následná analýza výstupov
• Koordinácia reportingu pre oddelenia obchodu a marketingu
• Nastavovanie a vyhodnocovanie bonusov predajného tímu
• Správa zákazníckych dát – vytváranie reportov a analýza získaných dat
• Správa údajov o segmentácii, riadenie zberu marketingových atribútov, ich frekvencie a reporting
• Riadenie komunikácie obchodných tímov a vytváranie návrhov na jej systémové zlepšenia v spolupráci s IT oddelením
• Zodpovednosť za súlad údajov medzi jednotlivými internými systémami
• Metodické riadenie aplikácií používaných obchodným oddelením ako podpora predaja v trhu

Požiadavky na kandidáta

• Vysokoškolské vzdelanie
• Skúsenosť s vedením tímu, vrátane koučovania a mentoringu je podmienkou
• 5 ročné skúsenosti v oblasti spracovania a analýzy dát
• Silné analytické schopnosti, štruktúrované myslenie, schopnosť porozumieť štatistikám
• Prax v odbore podpora predaja / obchodný marketing v segmente FMCG a skúsenosti z predaja v teréne výhodou
• Skúsenosti s marketingovým prieskumom a analýzou
• Schopnosť vlastného riadenia - prioritizácia, sebestačnosť, spoľahlivosť
• Tímový hráč, schopnosť spolupracovať s inými oddeleniami v celej spoločnosti
• Manažérske schopnosti, leadership, Strategické myslenie
• Skúsenosti s riadením projektov
• Prezentačné, komunikačné a vyjednávacie schopnosti
• Veľmi dobrá znalosť programu Microsoft Excel a znalosť MS Office a SAP / EBP
• Angličtina na pokročilej úrovni
• Vodičský preukaz B

Ponúkame

• Základná mzda od 2300 euro brutto - jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.
• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Príležitosti pre kariérny rast a rozvoj
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
• Príjemné pracovné prostredie
• Priateľské vzťahy na pracovisku

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3439495  Posting date: 4.7.2018  The job comes from another website or source.