C++ Developer - Vývoj multiplatformového SW

Plaut Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených C++ programátorov do tímu podieľajúcom sa na vývoji aplikačných riešení v rôznych oblastiach IT priemyslu šitých na mieru zákazníka, na rôznych platformách a pre rôzne účely.
Výhodou, nie však podmienkou, sú niektoré zo znalostí a skúseností:
- skúsenosti v oblasti symetrickej a asymetrickej kryptografie
- skúsenosti v oblasti infraštruktúry verejného kľúča (PKI).
- skúsenosti v oblasti vývoja multiplatformového softvéru pre mobilné aj štandardné desktopové operačné systémy (významnou výhodou je znalosť QT framework)
- skúsenosti v oblasti vývoja webových služieb (SOAP/XML, REST/JSON)
- znalosť objektového designu
- znalosť metodológie SW vývoja

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatické, technické alebo matematické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

Od uchádzača očakávame:

- samostatnosť a analytické myslenie
- zodpovednosť, systematickosť a dôslednosť, proaktívny prístup, efektívna komunikácia a zmysel pre tímovú prácu

Sme PLAUT, slovenský líder v navrhovaní a dodávke sofistikovaných end-to-end riešení, šitých na mieru klienta.

Naše riešenia obsluhujú desiatky miliónov prístupov ročne v nonstop prevádzke a v oblastiach, ktoré musia fungovať bezpečne a bezporuchovo.
Na území Európskej únie sme jednou z mála spoločností, ktorá zvláda end-to end proces vydávania rôznych elektronických dokladov.

Poskytovateľom štátnych, poštových či finančných služieb sme pomohli migrovať od papierovej k elektronickej forme komunikácie.
Navrhli a zrealizovali sme originálne projekty, zamerané na centrálne enterprise a front-office systémy a ich integráciu s existujúcimi informačnými systémami.

Sme aj poradenská spoločnosť v oblasti re-inžinieringu podnikových procesov, pre platobné systémy a e-business, kde vieme ponúknuť riešenia pre front aj back-office, a často vystupujeme v úlohe systémového integrátora riešenia od viacerých dodávateľov.

Adresa spoločnosti:
Karloveská, 34
841 04 Bratislava

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3966497  Posting date: 14.1.2021  Basic salary component (gross): 2 500 EUR/mesiac