Mzdový účtovník / Personalista

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1127/5, 920 03 Hlohovec-Šulekovo
Termín nástupu
dohodou
1 400 € / mesiac brutto, 13. plat v závislosti od splnenia firemných a individuálnych cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorý má skúsenosti so spracovaním miezd a vyhovuje mu dynamické prostredie medzinárodnej firmy.
Hlavnou náplňou bude:

• starostlivosť o komplexné mzdové účtovníctvo
• príprava kalkulácií preddavkov na daň, sociálnych a zdravotných odvodov pre domácich aj zahraničných zamestnancov (expatov)
• spracovanie podkladov pre výpočet miezd (práca so mzdovým softvérom Magma)
• komunikácia s inštitúciami sociálneho a zdravotného poistenia (prihlasovanie, odhlasovanie a nahlasovanie zmien do poisťovní)
• podávanie daňových prehľadov a hlásení ako aj výkazov pre sociálne a zdravotné poistenie
• ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov fyzických osôb
• vypracovanie zápočtových listov a potvrdení o zdaniteľnej mzde
• vystavovanie potvrdení o príjme na žiadosť zamestnanca a zákaznícky servis pre zamestnancov
• spracovanie exekúcií
• spracovanie dochádzky zamestnancov
• spracovanie agendy stravných lístkov
• vedenie, aktualizácia a archivácia osobných spisov zamestnancov
• poskytovanie poradenskej a konzultačnej činnosti voči manažmentu i zamestnancom spoločnosti v oblasti personalistiky
• sledovanie zmien v legislatíve

Práca v rýchlo rastúcej rodinnej firme
Príležitosti pre kariérny rozvoj – v rámci divízie i v rámci skupiny
Motivujúci systém ročného odmeňovania
Práca v medzinárodnom kolektíve
Príspevok do 3. Pilieru
Možnosť navštevovania jazykových kurzov
Profesné tréningy
Sociálne podujatia (teambuildingy, firemné večierky, rodinné akcie...)
Športové aktivity
Príspevky zo sociálneho fondu
Maximálny príspevok na vreckové počas služobných ciest
Obed v hodnote 1.00€
Flexibilná pracovná doba

Ďakujeme Vám vopred za zaslané životopisy, odpovedať budeme len kandidátom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný rozhovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

• Anglický jazyk výhodou
• Skúsenosť na pozícii mzdového účtovníka min. 3 roky
• Znalosť problematiky dane z príjmu zo závislej činnosti, sociálneho zabezpečenia a zdravotného poistenia
• Prax v personálnej agende, znalosť Zákonníka práce
• Dobré znalosti práce na PC (Microsoft Word, Excel, PowerPoint)
• Zameranie na detail, zodpovednosť, spoľahlivosť a systematický prístup
• Tímový hráč

Túžite po výzvach? Pridajte sa ku skupine, ktorej srdcom sú inovácie, a prispejte k revolúcii v automobilovom priemysle!
Spoločnosť Plastic Omnium, vďaka 40 000 člennému tímu v 25 krajinách sveta, dosiahla v roku 2022 tržby vo výške 9,5 miliardy eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.
Naša ambícia? Poskytovať výrobcom automobilov špičkové vybavenie a riešenia pre vývoj čistého a prepojeného automobilu budúcnosti.
Plastic Omnium ako zodpovedná spoločnosť venuje osobitnú pozornosť rozmanitosti a rovnosti vo svojich tímoch a zaväzuje sa, že bude rovnako pristupovať ku všetkým žiadostiam o zamestnanie.
Prostredníctvom svojej ponuky na trhu vonkajších panelov karosérie poskytuje spoločnosť Plastic Omnium prispôsobené multimateriálové riešenia s vysokou pridanou hodnotou, ktoré čoraz viac integrujú funkcie a zvyšujú bezpečnosť, s cieľom znížiť hmotnosť vozidla a emisie CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Chalanyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3389811  Posting date: 15.5.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 1 400 € / mesiac brutto, 13. plat v závislosti od splnenia firemných a individuálnych cieľov