Čašník/Čašníčka Spilka beer&restaurant

PivRest, s.r.o.

Miesto práce
Legionárska 8, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
850 - 1 100 EUR/mesiacBonusový systém odmeňovania vyplácaný každý deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahojte priatelia do reštaurácie Spilka hľadáme čašníkov/čašníčky . Pracovná doba od je od 11:00 - 23:00 hod. Ak nie si hotový čašník-čka môžeš začať u nás a postupne sa vypracovať. Máme miesto aj pre teba.

Ponúkame stále pracovné miesto a garantovaný príjem, v novej, výborne vybavenej reštaurácii. Počas Covid-u sme neprepustili žiadnych našich zamestnancov z dôvodu znižovania stavov a teraz chceme náš pracovný team naopak ešte rozšíriť. Ponúkame prácu na TPP, pracovné oblečenie, možnosť kariérneho rastu a posunu aj na vyššie platené pozície, ako aj možnosť ďalšieho rozvoja v našich partnerských prevádzkach. Samozrejmosťou sú preplatené dovolenky a nadčasy. Ponúkame rôzne zamestnanecké výhody, ako aj interné teambuildingy v rámci Slovenska ako aj mimo SR.

Stručný profesný životopis prosím zaslať na mailovú adresu: [email protected]. Všetci vhodní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Na základe vášho životopisu a žiadosti vás budeme kontaktovať telefonicky, alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

čašník - barman

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovednú osobu so zmyslom pre tímovú prácu, čistotu a detail, ktorí majú chuť na sebe makať a pracovať v mladom teame, pod vedením skúseného manažéra a šéfkuchára.

Sme unikátny koncept pivárenskej reštaurácie, kde okrem exkluzívneho tankového piva, ktoré nenájdete nikde inde na Slovensku a rôznych pivných špeciálov a pivných štýlov, ponúkame výbornú tradičnú kuchyňu, ale aj moderné trendové jedlá a prekvapivé chuťové kombinácie, ktoré nie len výborne chutia, ale sú aj pastvou pre oči. Okrem a la carte ponuky máme k dispozícii aj denné menu a širokú ponuku našich vlastných výrobkov, ktoré ponúkame v našom SPILKA shope (napr. kváskový chlieb, rôzne pekárenské a cukrárske produkty...). Našu prevádzku navštevujú pestré komunity zákazníkov a prichádzajú k nám nie len kvôli výbornému jedlu a pivu, ale aj kvôli koncertom a rôznym iným aktivitám, ktoré sú pravidelnou súčasťou života v SPILKE. My však veríme, že sa k nám zákazníci chodia aj kvôli kvalite a spoľahlivosti, ktoré sú našou hlavnou filozofiou. Sme miestom, kde to žije pohodou a priateľskou atmosférou, ktorá vládne aj medzi našimi zamestnancami.
ID: 3964812  Posting date: 30.5.2022  Basic salary component (gross): 850 EUR/mesiac