Vodič MKD SK/CZ

PIN-CAR, s.r.o.

Miesto práce
435, 922 08 Veselé, Česko, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

praca vodica obnasa v nasej spolocnosti hlavne dodrziavanie stanovenych terminov pristavenia vozidla na nakladku respektive vykladku
plnenie dohodnutych podmienok a to hlavne hlasenie o nalozeni, vylozeni tovaru, jazda jedine v sulade s AETR dohodou, zodpovednost za krehky tovar pocas prepravy, tovar pod teplotnym rezimom...
dokumentacia-tachografovy zaznam, praca s dodacimi listami, CMR, knihou jazd

servis vozidiel v stanovisti vozidiel
strazene parkovisko aj pre sukromne auto
v pridelenom vozidle jazdi kazdy vodic sam, auta ani navesy sa nestriedaju medzi kolegami
ferove jednanie, pravidelne vyplacanie

ponukana praca je v stabilnej spolocnosti, ktora si svoje postavenie vybudovala zodpovednou pracou, flexibilnym pristupom a kde na prvom mieste sa vystupuje maximalne korektne voci svojim zakaznikom, co preferujeme aj u zamestnancov
platove ohodnotenie je vyssie ako u konkurencnych spolocnosti, avsak realne na vyplatenie a adekvatne ku momentalnej situacii na trhu, ziadne sluby a neskor kratenie platu ako je dnes trend

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

zodpovedny pristup k praci a ku zverenemu vozidlu
cestnost, korektne jednanie

Spoločnosť pôsobiaca dlhšiu dobu v autodoprave so stabilnými klientmi. Preprava vykonávaná ťahačmi s frigo návesmi, dodávky, ponúkame odťahovú službu vozidiel v prípade nehody či poruchy.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2311193  Posting date: 11.10.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou