Farmaceutický reprezentant

Pharm Trade a. s.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiac+ variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívneho, samostatného kolegu alebo kolegyňu s výbornými prezentačnými a obchodnými zručnosťami na pozíciu Farmaceutický reprezentant. Môžete sa stať súčasťou mladého kolektívu v stabilnej, rastúcej spoločnosti na trhu farmácie. Momentálne obsadzujeme dve voľné pozície, jedna pre Východné Slovensko (Prešovský a Košický kraj) a druhá pre Stredné Slovensko (Banskobystrický a Žilinský kraj).

Vašou náplňou práce bude:
- pravidelné návštevy lekárni v rámci prideleného kraj
- získavanie nových klientov
- aktívna komunikácia a starostlivosť o nových a súčasných klientov
- monitorovanie konkurenčných aktivít, situácie na trhu, vypracovanie trhových analýz a
sledovanie nových obchodných príležitostí
- súčasťou práce je aj súvisiaca administratíva spojená so spoluprácou s lekárňami, práca s
internými informačnými systémami a reporting

- motivujúce platové podmienky s variabilnou zložkou
- práca v stabilnej, rastúcej spoločnosti a v mladom kolektíve
- firemné akcie
- možnosť vzdelávania sa a kariérneho rastu
- služobné vozidlo
- služobný telefón a prenosný počítač

Ak Vás naša ponuka zaujala, nezabudnite k životopisu pripojiť aj Vašu aktuálnu fotografiu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- maďarský jazyk výhodou
- samostatnosť, orientácia na výsledok a zákazníka
- analytické myslenie, profesionálne vystupovanie
- výborné komunikačné, prezentačné schopnosti a
obchodné zručnosti
- ochota cestovať, aktívny vodič

Sme spoločnosť zaoberajúca sa veľkodistribúciou humánnych liekov a prevádzkovaním lekární.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4026741  Posting date: 29.1.2021  Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac