Príď k nám pracovať a zapadnúť do kolektívu ako náborár/koordinátor

PERSOnica, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
600 Eur + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme k nám do kolektívu posilu, ktorá nám pomôže, poradí a zasmeje sa s nami :-)
Ako nová krv v našom kolektíve, budeš našou čerešničkou na torte a zaškolia ťa ochotné a usmiate kolegyne a kolegovia.
Prax s realizáciou pohovorov a selekciou životopisov bude pre teba výhodou a získaš šancu zahĺbiť sa do problematiky personalistiky. Flexibilita je pre teba ďalšou výhodou.
Pracovná pozícia náborár/koordinátor je pre teba ako stvorená a uplatníš svoje vedomosti, zručnosti a nudiť sa určite nebudeš.

Náplň práce:
- stretávanie sa s ľuďmi u nás v kancelárii,
- evidencia uchádzajúcich sa potenciálnych zamestnancov a následne selekcia a pridelenie k vhodnému stredisku podľa požiadaviek a nárokov uchádzajúceho sa o prácu,
- inzerovanie voľných pracovných miest a máš voľnú ruku, akým spôsobom získaš nových uchádzačov o prácu,
- naša databáza ti bude k dispozícii,
- 1. kontaktom s už zamestnanými budeš jednoznačne ty a na teba sa budú spoliehať a dôverovať ti,
- personálnu agendu zvládneš v pohode, ak ťa baví učiť sa nové veci,
- nadriadení pracovníci a kolegovia sú usmiati, milí a ochotne ti pomôžu zaškoliť sa do nových postupov práce, spôsobov, realizácie jednotlivých úkonov,
- ľudia si zaslúžia peniažky za svoju prácu a budeš zodpovedný za ich kontrolu, ako aj spracovanie dochádzky zamestnancov, ktorých budeš mať pridelených,
- zdokonalíš svoje vodičské schopnosti hlavne v Žilinskom kraji,
- ak ťa baví spoznávať nových ľudí, účasť na veľtrhoch práce ti bude prínosom,
- spracuješ si aj report za svoju prácu, za ktorú budeš aj ohodnotený a motivačný bonus ťa určite neminie.

- silné zázemie úspešnej spoločnosti,
- príjemné pracovné prostredie,
- mobilný telefón,
- notebook.

Informácie o výberovom konaní

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Naša spoločnosť pôsobí v oblasti sprostredkovania práce a personálneho poradenstva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- AJ jazyk,
- komunikácia,
- kultivovaný slovný prejav,
- flexibilita,
- samostatnosť.

PA Services , s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciách v biznise, ktorému rozumieme.
Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na potreby rovnako uchádzača ako aj zamestnávateľa.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (povolenie č. 2015/140691/18575/OSS).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3285486  Posting date: 15.5.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 600 Eur + prémie