Zdravotné sestry

Personella UG

Miesto práce
Bad Karlshafen, Nemecko
Termín nástupu
aj ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 650 - 2 950 EUR/mesiac2650 + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho zákazníka v Nemecku v meste Bad Karlshafen, hľadáme s nástupom aj ihneď viacero zdravotných sestier s uznaným vzdelaním v Nemecku do rehabilitačnej neurologickej a geriatrickej kliniky.

Jedná sa o travlý pracovný pomer. Možnosť prísť si prácu aj otestovať. Začiatočné ubytovanie, kým si zamestnanec nenájde byt je k dospozícii. Bytov je v okolí dostatok za dobré ceny. Vhodné aj pre rodiny, ktoré sa chcú presťahovať do Nemecka. Vhodné aj pre staršie ženy. Práca nie je namáhavá. Zamestnávateľ podporuje pri hľadaní bytu. Veľmi príjemný kolektív.

Nástupný plat je 2650 Eur v hrubom plus príplatky za zmeny a víkendy a sviatky. Pracuje sa len ranná a poobedná zmena. Na nočnú má klinika stály personál. Každý druhý víkend voľno. Možný aj skrátený úväzok na 35 hodín / týždeň.

Pre susedný domov dôchodcvov hľadáme opatrovateľky a zdravotné asistentky – mzda je 11 Eur / v hrubom za hodinu.

Váš profil:

-vzdelanie ako zdravotná sestra uznané v Nemecku
-nemecký jazyk aspoň na úrovni B2
-asistentky jazyk na úrovni B1
-spoľahlivosť a zodpovednosť
-vedieť pracovať v tíme

- stála práca na dobu neurčitú na nemeckú zmluvu
- všetky zamestnanecké výhody
- každý druhý víkend voľný
- pre rodičov detí má zariadenie vlastnú škôlku
- vstupy do termálnych kúpeľov, wellness aj pre rodinných príslušníkov
- podnikové sporenie na dôchodok
- veľmi príjemný kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Rehabilitačná kúpeľná klinika.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3639955  Posting date: 9.4.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 2 650 - 2 950 EUR/mesiac2650 + príplatky