Volná místa dělníků ve vinném sklepě

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Bzenec, Jihomoravský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmínky (brutto)
22000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pozice: zpracovávání hroznového vína; obsluha strojů,lisů a zařízení; čištění tanků;
Mzda 100,-Kč/hod + denní dieta 166,-

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme :
Hlavní pracovní poměr, mzda 100,-Kč/hod + denní dieta 166,-
příjem v čistém 19 800,-/měsíc
Zaučení ,dlouhodobé uplatnění
Zajištěné a zdarma ubytování, propláceny cestovní náklady

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

pracovávání hroznového vína; obsluha strojů,lisů a zařízení; čištění tanků;

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

vinařství

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Fyzickou zdatnost; technické myšlení; potravinářský průkaz, ochotu zaučit se;
Práce ve vinném sklepě - teplota 12-15°C;

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2738782  Posting date: 27.9.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: 22000,-