Produkt Manager na Webshope s DE jazykom (PIM)

Columbus.net s.r.o.

Klemensova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S čo najskorším nástupom hľadáme produkt managera na náš webshop.
Prevádzkujeme niekoľko internetových obchodov s elektronikou vo Švajčiarsku, Nemecku a Rakúsku. Ponuka nášho webshopu obsahuje vyše 1.000.000 produktov a máme už vyše 1 milióna zákazníkov. V Bratislave máme k dispozícii moderné priestory pre vývoj softwaru a administratívu.

Ponúkame zaujímavú pozíciu v inovatívnej internetovej firme s vysokým potenciálom rastu. My nepracujeme iba s technológiami, my ich vytvárame.

Jedná sa o kreatívnu pozíciu v stále sa meniacej sfére. Daľej Vás v Bratislave čaká malý, dobre a rodinne organizovaný tím ľudí.

Pracovná náplň:
- Zakladanie nových/úprava starých produktov vo webshope
- Spravovanie technických údajov produktového portfólia
- Vytváranie a úprava stromu kategórii
- Aktivne sledovanie produktových trendov
- Všeobecná a produktová podpora pre ostatné oddelenia vo Svajciarsku,Nemecku a
Rakúsku

- 3 dni dovolenky nad rámec zakona pri plnom úväzku
- Multi Sport Karta
- Flexibilný pracovný čas
- Príspevok na vzdelávanie
- Home Office 60% pracovného času
- Notebook aj na súkromné účely
- Mladý a motivovaný tím s atmosférou startupu
- Zázemie medzinárodnej spoločnosti
- Možnosť sa aktívne podielať na procesoch firmy
- Priestory v centre Bratislavy
- Možnosť nástupu ihneď

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielať „výhradne“ v nemeckom jazyku!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Veľmi dobrú znalosť nemčiny (kombinácia inych
jazykov je veľkou výhodou nie však podmienkou)
- Záujem a odborné znalosti o produktoch voblasti PC
a elektro !!!!!
- Precíznosť, zodpovednosť a samostatnosť pri práci
- Vysoké nasadenie a nadšenie pre nové technológie
- Dobré používateľské znalosti MS Office

Skupina PCP ktorej je Columbus.net súcastou prevádzkuje sieť švajčiarskych internetových obchodov so spotrebnou elektronikou, ktorých stále sa rozširujúca ponuka presahuje 1.000 000 produktov. Za posledné obdobie sme narástli viac ako dvojnásobne a od svojho vzniku (v roku 1998) sme obslúžili viac ako 1 milión zákazníkov nielen vo Švajčiarsku, ale aj susednom Nemecku a Rakúsku.
Ako prosperujúca švajčiarska spoločnosť, ponúkame príjemné pracovné prostredie, stabilné zázemie a živú startupovú atmosféru.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1950834  Posting date: 21.11.2022  Basic salary component (gross): 1 500 EUR/mesiac