Nákupca pre výrobnú spoločnosť

PAY s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme ?
Hľadáme odborníka, ktorý má skúsenosti z oblasti nákupu výrobného materálu, plánovania a objednávania. Človeka, ktorý mal príležitosť osobne zažiť prácu nákupcu so všetkými drobnými činnosťami, ktorými sa nákup vo výrobnej spoločnosti zaoberá (výhodou je skúsenosť z automotive priemyslu), a ktorý sa chce posúvať, vylepšovať procesy a je otvorený výzvam, ktoré naňho čakajú.

Dobrého a zdatného komunikátora - tak v angličtine (must have), ako aj v slovenčine s presným vyjadrovaním a logickým myslením.
Hľadáme charakter s vysoko postavenými morálnymi zásadami. Človeka, ktorý sa nenechá ovplyvniť a dokáže vniesť do pracovného procesu aj objektívny poriadok. Hľadáme k sebe človeka s "CAN DO" postojom. Chceme cítiť dynamiku, drive, srdce, neutíchajúcu chuť zlepšovať sa a dosahovať ciele. Chceme ťa nadlho.

Hľadáme niekoho, kto vie, v čom je dobrý, niekoho, kto sa v práci chce cítiť skvele a považuje to za prioritu. Vie sa rozhodovať a niesť zodpovednosť.

Čo budeš robiť ?
- zodpovedať za celý proces nákupu výrobného materiálu, komponentov a služieb
- vystavovať nákupné objednávky a komunikovať s dodávateľmi
- zodpovedať za administráciu spojenú s procesom nákupu
- pracovať s importom/exportom do tretích krajín
- riešiť plánovanie a objednávanie prepravy
- riešiť príjem a evidenciu materiálu, párovanie faktúr v IS
- realizovať dopytové konanie na materiál
- budeš sledovať výšky zásob materiálu podľa interných limitov
- budeš navrhovať a realizovať úspory v oblasti nákupu
- budeš zastupovať kolegu v činnostiach spojených s plánovaním a tvorbou objednávok na výrobu a kooperácie
- budeš zastupovať kolegu v činnostiach spojených so zákazníckymi objednávkami, EDI.

Pozíciu obsadzujeme pre výrobný závod v širšom okolí Žiliny, takže je nutné rátať s dennodenným dochádzaním do zamestnania (cca 25 – 30km od ZA).

Čo ponúkame?
Priestor na realizáciu, na nové nápady, otvorenú kultúru. Ale to, čo je dôležité - diskutujeme o veciach, vieme realizovať nové veci, ktoré posúvajú našu firmu vpred.
Pozíciu v strednej línii manažmentu.
Kompetencie, ale aj veľkú zodpovednosť.
Dlhodobé zamestnanie.
Pracovné prostriedky.

Prosím, reaguj na ponuku až po dôslednom prečítaní celej pozície.
Ak dočítaš inzerát do konca a povieš si, že "tieto skúsenosti predsa mám a práca by ma bavila", vtedy neváhaj a napíš, pošli CV, zavolaj....

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojárska spoločnosť vyrábajúca komponenty pre automobilový priemysel. Momentálne zamestnáva približne 300 zamestnancov. Sídli v žilinskom kraji.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojársky priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3867018  Posting date: 10.2.2020  Basic salary component (gross): 1 500 EUR/mesiac