Hlavný účtovník

PAY s.r.o.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacmin. 1400 eur btto( môže byť aj vyššia) + variabilná zložka - závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?

Je nám jedno, či si muž, alebo žena . Hľadáme účtovníka, ktorého táto oblasť baví a vie nadchnúť.
Človeka, ktorý má účtovníctvo vryté pod kožou a trúfne si zastrešiť finančné oddelenie o troch ľuďoch.
Ideálne je, ak máš skúsenosti z výrobnej spoločnosti – nebude ti totiž cudzie skladové hospodárstvo , fungovanie skladov a rozpracovanie výroby. Ak máš skúsenosti s auditom, ale nezažil si výrobu , môžeš byť aj ty vhodný kandidát.
Budeš mať vo svojej kompetencii faktúry, bankové účty, audítorstvo, komunikáciu s inštitúciami a celkovo zabezpečovanie toho, aby účtovníctvo bolo v poriadku a odzrkadľovalo realitu. Nemala by ti byť cudzia ani daňová problematika.

Hľadáme detailistu, ktorý sa vie „hrabať „ v číslach a rád prichádza na koreň veci. ( neunikne ti ani 20 centov, ktoré nesedia v účte :))
Tímového hráča, ktorý rovnako ako my oceňuje otvorenú komunikáciu, to je pre nás alfa a omega.

Kompetencie, ale aj zodpovednosť; podporu a dôveru a s ňou aj očakávania.
Rýchly schvaľovací proces, môžeš zmysluplne pristupovať k pracovným požiadavkám. Nie sme korporát :)
Možnosť meniť veci. Sme pomerne mladý a progresívny kolektív. Rastieme a nechávame ľudí rásť.

K základnej mzde ponúkame motivujúcu variabilnú zložku.

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne Vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve Vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s Vami.
Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra). Druhé a prípadné ďalšie kolo je už priamo u nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Sme spoločnosť so slovenským kapitálom a tradíciou vyše 60 rokov. Vyrábame. Nie sme automotive. Sídlime na Orave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, financie, účtovníctvo

Skúsenosti, znalosti a prax z oblasti účtovníctva – aspoň 3 roky
Analytické myslenie a cit pre detail
Zodpovednosť, dôslednosť a spoľahlivosť

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3657717  Posting date: 16.10.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1 400 EUR/mesiacmin. 1400 eur btto( môže byť aj vyššia) + variabilná zložka - závisí od skúseností kandidáta