Nastavovač vstrekolisov

PAY s.r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
dohodou
min. 1100 fix btto a viac - v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v skutočne dobrej firme? Pridaj sa k nám. Do nášho tímu hľadáme človeka- ODBORNÍKA na nastavovanie a upravovanie vstrekovacích parametrov. Budeš pracovať so vstrekolisami , hýbať s parametrami podľa toho, aké faktory vstupujú do procesu( teplota, tlak, otrasy, vlhkosť..). Chceme niekoho, kto už má predchádzajúcu skúsenosť s touto prácou v PLASTÁRSKEJ VÝROBE , pozná materiály a vie ako fungujú a ako reagujú.

Osobnostne by si mal byť TÍMOVÝ HRÁČ, otvorený novým riešeniam a možnostiam s „CAN DO“ postojom.

Tvojou výhodou bude aj znalosť angličtiny (min. na úrovni čítania technickej dokumentácie) a CAD systému, nie je to však podmienka.

Sme dobrý kolektív založený na dobrých medziľudských vzťahoch. Záleží nám na tom, aby naši zamestnanci spokojní do práce prichádzali, i odchádzali.

Okrem mesačnej mzdy ponúkame pre zamestnancov zaujímavé a netradičné aktivity.
V prípade, že si z iného regiónu, radi ti pomôžeme s relokáciou.

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne Vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve Vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s Vami.
Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra), druhé kolo je už priamo klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Sme zahraničná spoločnosť, ktorá je lídrom vo vysoko výkonných ložiskových riešeniach. Sídlime v regióne Martin.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, chemický smer

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3574493  Posting date: 9.1.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: min. 1100 fix btto a viac - v závislosti od skúseností kandidáta