Konzultant/ vizážista (Ž/M) Bratislava

Parfumerie DOUGLAS, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej parfumérie hľadáme spolupracovníkov na pozíciu Konzultant / Vizážista (Ž/M).

Čo od vás očakávame?
• vyučenie alebo stredoškolské vzdelanie s maturitou
• nadšenie pre kozmetiku
• prax v obore výhodou
• základná znalosť AJ/ NJ (pre komunikáciu so zákazníkom)
• časovú flexibilitu

Čo bude náplňou práce?
• milá a profesionálna obsluha zákazníkov
• líčenia a poradenstvo
• predaj tovaru s ohľadom na dosiahnutie plánovaných cieľov
• účasť na interných školení o produktových novinkách a technikách líčenia

Čo Vám ponúkame?
• každý deň nové výzvy v luxusnom prostredí
• možnosť profesijného rastu
• účasť talentovaných zamestnancov na rôznych akcií (líčenie osobností na festivaloch, prehliadkach, fotenie do magazínov a pod.)
• zamestnanecké zľavy na produkty
• motivačný systém a aodpovídající platové ohodnotenie

Prosím napíšte nám stručnú informáciu, prečo chcete pracovať v parfumérii Douglas.

Tešíme sa na Váš životopis s fotografiou!

Požiadavky na zamestnanca

ID: 2887363  Posting date: 11.1.2017  The job comes from another website or source.