Senior System Administrator - Linux platform (spoločnosť SIECIT s.r.o.)

PANTHEON.tech s.r.o.

Miesto práce
Mlynské Nivy 56, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zdatného Linuxáka na pozíciu Senior Linux System Administrátor, ktorý by mal mať aspoň 3 roky praktických skúseností. Čo je pre nás ale ešte dôležitejšie, ako všetky skúsenosti je veľká vôľa učiť sa. Sme mladý dynamický tím ľudí zaoberajúci sa systémovou integráciou a hľadáme človeka, ktorý do tohto tímu zapadne. Sme si vedomí, že od našich zamestnancov chceme široký záber vedomostí, ale presne preto im vieme poskytnúť priestor a možnosti na vzdelávanie.

Čo chceme aby úspešný kandidát vedel?

• Linux administrácia:
◦ LAMP stack [pokročilý/expert]
◦ network in linux, iptables, openvpn/openconnect a bind [pokročilý/expert]
◦ bash scripting, systemd, logrotate, rsyslog a ine [aspoň základy]
◦ zabbix, zimbra a attlasian produkty [skúsenosti sú výhodou]
◦ praca s CentOS alebo RHEL [skúsenosti sú výhodou]
◦ praca s Ansible, Python a YAML [skúsenosti sú výhodou]
• Virtualizacia:
◦ KVM, openvswitch, qemu, libvirt [aspoň základy]
◦ Openstack CLI a Openstack deployement [základy/pokročilý]
◦ VMware a VMware deployement [skúsenosti sú výhodou]
◦ Docker, Kubernetes a Vagrant [skúsenosti sú výhodou]
◦ Gerrit, Gitlab, Jenkins, Artifactory, Phabricator, Sonarqube a administrácia ďalších nástrojov pre podporu Software Development [skúsenosti sú výhodou]
• Výhodou je tiež znalosť technológií ako Heartbeat, Pacemaker, DRBD, Mariadb Galera, Clusteringu, Postgreql, Apache Tomcat a Nginx.

Aká je náplň prace ?
Adminovať Linuxové servery, starať sa o virtualizáciu a internú a zákazníkovu infraštruktúru. Jedná o systémovú administráciu (aj) v cloudovom prostredí. Ide o administráciu mail serverov, aplikačných serverov a web serverov. Taktiež sa robí administrácia bare metal prostredia. Ďalej práca obsahuje údržbu a vylepšovanie konfiguračného manažmentu, riešenie alertov z monitoringu a ticketov ktoré level 1 support nedokáže vyriešiť. Nasadzovanie nových prostredí, maintenance a migrácie.

Čo ti dáme naviac?
Perfektný kolektív, množstvo teambuildingov, lanpárty, priateľské prostredie, stolný futbal a priestor pre osobný rozvoj. Zakladáme si na neformálnom prístupe a priateľskej atmosfére medzi všetkými zamestnancami bez ohľadu na pozíciu.
Zaujímajú ťa benefity? Nech sa páči: sick day, narodeninové voľno :), vzdelávací program, jazykové a profesionálne vzdelávanie.

Pozícia je obsadzovaná pre dcérsku spoločnosť SIECIT, s.r.o. Viac informácií na: www.siecit.sk.

V prípade Vášho záujmu prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ako si úspešného kandidáta predstavujeme?
Pracovať budeš v mladom, dobre fungujúcom tíme, takže profesionálny prístup a tímový duch sú základom. To ako sa u nás uchytíš a ako vysoko budeš rásť záleží len na tvojej vôli a šikovnosti sa učiť. Našim cieľom je vychovať si šikovného admina, ktorý bude časom zdolávať čoraz náročnejšie úlohy.

PANTHEON.tech is an research and development company, primarily invested in the development of network technologies and prototype software products. Our mission is to interconnect the world with new technologies and year-long expertise.
If you are keen on exploring our open-source portfolio, make sure to visit our GitHub page at https://github.com/PANTHEONtech/
We are primarily located in Slovakia, while most of our business is oriented on Silicon Valley. You will have a creative, but demanding job - rather than coding the same thing over and over again. Our work is not easy, which is noticeable by the requirements we place on our future employees and by the complexity of our interviewing process.
You will get to work with renowned experts and Fortune 500 companies on building the networks of the future. We are looking forward to meeting you!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Jančo
Tel.: +421220665111
E-mail: poslať životopis
ID: 2509178  Posting date: 9.5.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: Dohodou.