Zvárači TIG/WIG 141 do Nemecka

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Neustadt an der Donau, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
22 - 24 EUR/hod.24 €/hod. živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zváračov na TIG – 141 FM3 na zváranie černého materiálu do výroby na pred výrobu potrubia.
Zváranie pre rafinériu, zváranie na rentgen

-Zváranie vysoko kvalitneho železa
-Zváranie černého materiálu různých DN (15-500), převážně hrubostěnný materiál (2,3-8,8mm)
-Zváranie prírubov, odbočiek (Tkus), kolien, ventilov, uzáverov, prípojok.
-Prax min. 3 roky v obore zvárania potrubia
-Práca vo výrobnej hale
-Prax vo zváraní pre farmáciu, chemičku, železiarne potrubia s prídavným drátom
- Zváranie 111 je výhodou nie podmienkou

Dlhodobá práca na min. 5 rokov
Zabezpečené a hradené ubytovanie
Možnosť turnusov
Príspevok na cestu
Možnosť záloh

Platové podmienky:
-24€/hod. živnosť
Možnosť práce aj na trvalý pracovný pomer

Uchádzač musí absolvovať pracovnú skúšku pred začatím práce
Pracovná skúška zo zvárania potrubia priemer 50DN - 150DN čierny materiál s prídavným materiálom v polohe HL, hrúbka plechu 7mm

Informácie o výberovom konaní

Jedná sa o prácu v rafinérii.
Pred nástupom bude zváračská skúška

V prípade záujmu posielajte vaše životopisy prostredníctvom profesia.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Nutná prax na danej pozícii,
Platné certifikáty na zváranie nereze a čierneho materiálu na potrubie.
Nemecký jazyk - výhodou
Samostatnosť
Spoľahlivosť
Zručnosť

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3136174  Posting date: 4.11.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 22 - 24 EUR/hod.24 €/hod. živnosť