Brigádnik v predajni so zdravotnými pomôckami - vhodná pre študentov zdravotných odborov (dlhodobá brigáda)

Ortotické centrum s.r.o.

Miesto práce
OC Retro, Nevädzová, Ružinov
Druh pracovného pomeru
part-time, agreement-based (Temporary jobs)
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.Výška mzdy bude dohodnutá na osobnom pohovore. Víkendy sú za príplatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu - najlepšie študenta alebo študentku farmácie, medicíny alebo zdravotníctva.

Máš rád nové výzvy? Máš vzťah k zdravotníctvu a empatiu k ľuďom? Tak poď a prihlás sa medzi nás.

Doplň náš tím v našom hlavnom meste v predajni so špičkovými zdravotnými potrebami. Budeš dôležitým členom nášho týmu. Tvojou úlohou bude komunikácia s pacientmi a predaj sortimentu.
Tvojou zodpovednosťou bude riadenie chodu prevádzky, práca s pokladňou, prijímanie objednávok a bežná administratíva.

Rozbehni svoju kariéru u nás, my ťa všetko naučíme :)

Predaj zdravotníckych pomôcok.
Zodpovednosť za kontinuálny chod prevádzky.
Vybavovanie klientov.
Práca s pokladňou.
Aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovanie objednávok.
Zabezpečovanie komfortu pre klientov.
Administratíva spojená s chodom prevádzky.

Práca v novej rozvíjajúcej sa spoločnosti.
Možnosť kariérneho rastu.
Stabilná pracovná pozícia, dlhodobá brigáda s možnosťou prechodu na TPP.
Polročné odmeňovanie na základe výsledkov.

Pracovná ponuka je vhodná pre kandidáta, ktorý je ochotný pracovať prevažne v poobedňajších hodinách a podľa zadelenia aj cez víkendy.

Prosíme uchádzačov o pracovnú pozíciu aby svoje pracovné životopisy zasielali na uvedenú mailovú adresu: [email protected]
Miesto výkonu práce je v Bratislave !

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Educational Specialization

administratíva, zdravotníctvo, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) and Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Yes

Komunikácia (jednanie s ľuďmi)
Pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
Samostatnosť
Empatia

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom ortopedickej obuvi a ortopedicko-protetických pomôcok. Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu ako aj poskytovateľ lekárenskej starostlivosti a prevádzkuje špecializované ambulancie v odbore ortopédia, traumatológia a chirurgia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Stará cesta 715/3
931 01 Šamorín
ID: 3627181  Posting date: 28.8.2020  Basic salary component (gross): 4,5 EUR/hod.