Elektrikár

Orizon GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do rôzných firiem po celom Nemecku (a predovšetkým v Bavorsku) hľadáme pracovníkov na pozície elektrikár a elektromechanik.

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať:

- vzdelanie v elektro odbore

- NJ na úrovni "dohovorím sa"

- vlastný automobil a vodičský preukaz sk. B

Čo vám môžeme ponúknuť:

- plat 13 - 17€ / hod BRUTTO

- príspevok na dopravu / ubytovanie 20-50 € / deň NETTO

- príspevok 150 € na letnú dovolenku a 150 € k Vianociam

- práca na HPP na nemeckú zmluvu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Našimi klientmi sú stabilné nemecké spoločnosti, zaoberajúce sa stavebníctvom, elektrotechnikou a priemyselnou výrobou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektro

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Orizon je nezávislá agentúra na nemeckom trhu práce. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Augsburgu, odkial sú administratívne riadené približne 80 pobočiek po celom území Nemecka. Disponujeme dôverou viac ako 9000 pracovníkov.

Hľadáte si prácu, ktorá bude zodpovedať vašim požiadavkám?

Orizon Vám pomôže pri jej hľadaní!

S individuálnym poradenstvom a osobnou starostlivosťou nájdeme pre Vás prácu, ktorá vám bude najlepšie vyhovovať.

Orizon GmbH je jedným z Top-10 najväčších poskytovateľov personálnych služieb v Nemecku.
Ako jeden z lídrov pre poskytovanie personálnych služieb na Nemeckom trhu pre malé a stredné spoločnosti, poskytujeme naším renomovaným partnerom špecialistov a vedúcich pracovníkov vo všetkých profesijnich oblastiach.

Nájdite si s nami svoje miesto!
ID: 3626125  Posting date: 25.6.2020  Basic salary component (gross): 2 000 EUR/mesiac