Obchodní zástupce pro oblast Bratislavy a okolí

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
800 - 1 200 EUR/měsícOdměny, bonusy podle výsledků. Při dobrých výsledcích se dá vydělat i více.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro úspěšnou společnost podnikající v potravinářství v oblasti moštů a džusů hledáme Obchodního zástupce pro oblast Bratislavy a okolí.

Náplní práce je péče o stávající zákazníky, z větší části nabídka a prodej zboží české úspěšné společnosti a zároveň menšinově i zboží slovenské společnosti se zdravými (bio)potravinami, práce se zákazníky a vyhledávání nových zákazníků a vedení obchodní dokumentace. Zákazníky jsou obchody, zdravé výživy, restaurace, hotely, školy, nemocnice,...

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme proplácení nákladů vlastního automobilu, práci na ŽL, mobilní telefon, zázemí úspěšné společnosti, odměnu okolo 1000 EUR podle praxe a výsledků práce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Výroba a prodej džusů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenost s prodejem potravinářského zboží

Požadujeme flexibilního člověka, který je aktivním řidičem s ochotou hodně cestovat po kraji. Kandidáti by měli mít zkušenost jako obchodní zástupci v potravinářství.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3453122  Posting date: 29.9.2020  Basic salary component (gross): 800 EUR/měsíc