Montážní pracovník - Ústí nad Orlicí

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Orlicí, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
105-115Kč/hod - dle zkušeností a praxe kandidáta

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- SOU/SŠ vzdělání
- manuální zručnost
- znalost výkresové dokumentace
- spolehlivost, pečlivost

Zaměstnanecké výhody, benefity

105 -115Kč/hodina
příplatky za práci v noci, odpoledne, o víkendu, za práci ve svátek
prémie (výkon týmu) 500-1000Kč/měsíc
bonusy 800Kč/měsíčně
ubytování zdarma
závodní jídelna - doplatek za oběd jen 20Kč
jednosměnný provoz
odborná školení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Zakázková výroba strojů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

pracovitost, ochota učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3418204  Posting date: 12.6.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 105-115Kč/hod - dle zkušeností a praxe kandidáta