Predstavenie spoločnosti

OMV je popredný ropný a plynárenský koncern v strednej Európe a má viac než 3 800 čerpacích staníc v 10 krajinách tohto regiónu. Čerpacie stanice OMV však ponúkajú viac než len pohonné hmoty, sú to multifunkčné strediská služieb. Základné hodnoty popredného ropného a plynárenského koncernu v strednej Európe vyjadrené termínmi ako mobilný, úspešný, európsky, sú tu pre mňa, sú dôvodom poskytovania najlepšieho servisu.

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. S centrálou v Bratislave a 92 (90 OMV a 2 Avanti) čerpacími stanicami po celej krajine má spoločnosť OMV Slovensko 18% podiel na trhu.

Čerpacie stanice OMV sú multifunkčné centrá služieb a slúžia ako čerpacie stanice pre ľudí a vozidlá. To, čo nás poháňa je túžba našich zákazníkov po mobilite. Ponúkame im vysoko kvalitné produkty a služby orientované na budúcnosť.

Od OMV MaxxMotion Peformance Fuels cez OMV TOP WASH až po kávu VIVA Cafe vo FAIRTADE kvalite a zdravé a čerstvé VIVA sendviče. Od integrovanej balíkovej poštovej služby cez bankomaty až po WiFi zadarmo na stále viac čerpacích staniciach OMV.

Naším cieľom je každodenne našim zákazníkom pripravovať pridanú hodnotu a jedinečné momenty, ktoré si môžu vychutnať. Chceme našim zákazníkom ponúknuť produkty orientované na budúcnosť a služby najvyššej kvality - a popritom sa podľa sloganu

"We Care More"

vždy a všade sa snažiť prekonávať očakávania zákazníkov.

OMV Slovensko zamestnáva priamo 177 ľudí a 1000 pracovných miest vytvorila prostredníctvom siete čerpacích staníc.

Voľné pracovné pozície

 1. Obsluha čerpacej stanice OMV Dolná Streda   open in a new window
  5.3.2021, OMV Slovensko, s.r.o.
  Dolná Streda
 2. Obsluha ČS   open in a new window
  4.3.2021, OMV Slovensko, s.r.o.
  Martin-Záturčie
 3. Predavač, pokladník   open in a new window
  28.2.2021, OMV Slovensko, s.r.o.
  OMV, Pri seči, Petržalka
 4. Obsluha čerpacej stanice v Trenčíne   open in a new window
  26.2.2021, OMV Slovensko, s.r.o.
  Električná, Trenčín
 5. Staň sa súčasťou OMV Slovensko a získaj u nás praktické skúsenosti počas štúdia na Procurement oddelení. Ponúkame dlhodobú brigádu.   open in a new window
  18.2.2021, OMV Slovensko, s.r.o.
  Einsteinova 25, Petržalka
 6. Obsluha ČS   open in a new window
  15.2.2021, OMV Slovensko, s.r.o.
  Hlohovec