Backend Developer (PHP/Laravel)

Odyzeo, spol. s r. o.

Miesto práce
Vysoká 34, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Web Developerov - ideálne backend programátorov, ktorí majú chuť navrhovať, programovať a udržiavať webové projekty pre špičkových klientov.

Náš CTO napísal "čo/koho" hľadáme:

- Ovládaš PHP a stým spojené frameworky, ideálne Laravel, ale je ti to jedno, lebo všetko to je PHP
Nebojíš sa Nginx, Apache-u a vieš základné nastavenia (alebo si to vieš vygoogliť s pochopením)
- Nasadiť projekt na server a úspešne ho spustiť ti nerobí problém v 9 z 10 prípadov
- Číslo 500 a podobné lahôdky vieš premeniť na 200
- Pracoval si s e-commerce systémami Magento, Presta, WooCommerce, alebo inými
- Odyzeo má vlastné e-commerce riešenie a určite by si pracoval aj na jeho vylepšovaní
- Máš skúsenosti s niektorými databázami ako MySQL, PostgreSQL, MariaDB, MSSQL prípadne Elastic Search, Redit, MongoDB
- Ak niečo nefunguje, hľadáš riešenie nie výhovorky (alebo nájdeš fakt parádne a kreatívne výhovorky, ktoré ti uveríme)

Sme UX/DEV studio. Kladieme teda dôraz na prepojenie dizajn a development. Pracujeme na projektoch, ktoré sú ľuďom na Slovensku známe - vašu prácu bude určite vidieť a stretne sa s ňou mnoho užívateľov. Okrem práce pre klientov, pracujeme aj na vlastných projektoch, takže je tu priestor na sebarealizáciu nápadov v oblastiach, v ktorých pôsobíme.

Trikrát do roka máme teambuildingovú chatu, spoločné raňajky, máme antistresového kocúra Zoliho, priestornú, ale zároveň útulnu kanceláriu - bývame v Starom meste s parádnym výhľadom (Vysoká 34) aj keď počas pandémie iba online.

Pravdepodobne nám príde množstvo životopisov a ak uvediete nejakú, aj minimálnu prax, môže to byť pre Vás výhoda. Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a vyhodnotenia v tomto výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

mať zdravý sedliacky rozum je žiadané :)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

PHP - Expert
Laravel - Expert
PostgreSQL - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý
Drupal, OctoberCMS, ine - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základné požiadavky: (toto tu máme už defaultne, požiadavky sú spísane vyššie)

• Prax v oblasti vývoja webových projektov
• Znalosť Laravel, PHP, PostgreSQL, JavaScript a súvisiacich technológii
• Skúsenosti s framework-om AngularJS výhodou
• Skúsenosti s mobilnými platformami výhodou
• Prehľad v trendoch týkajúcich sa online prostredia
• Administrácia UNIX/Linux výhodou
• Drupal výhodou

Kam sa naša spoločnosť a projekty posunú, závisí iba od ľudí, ktorí v nej pracujú. Hľadáme človeka, ktorý má drive, ktorého baví celá tech scéna, je iniciatívny.

Sme špecialisti na online biznis optimalizáciu. Robíme na projektoch pre O2, Tatry Mountain Resorts, Eurona, Megabooks, Privatbanku, Bepon, Diners club, Pelicantravel, ESET a na množstve ďalších projektov. Dôležitou súčasťou našej práce a filozofie je práca na našich vlastných startupoch globálneho charakteru.

V Odyzeo považujeme zamestnancov za najcennejšiu hodnotu. Podporujeme kvalitných ľudí, ktorí chcú svoj pracovný život venovať práci na zaujímavých projektoch. Ponúkame im príležitosť k rastu a rozvoju, s ohľadom na ich súkromný život.