Automation Tester

Objectify, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
8.3.2021
Mzdové podmienky (brutto)
3 600 - 4 800 EUR/mesiacsuma pri živnosti na základe skúseností uchádzača, možnosť pracovať aj na TPP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta z Telco oblasti hľadáme Senior Automation Tester/Developer-a. Čaká vás tvorenie frameworku pre tvorbu, údržbu a spúšťanie testov, testy musia obsahovať validácie na FE a BE. Pomoc pri výbere správneho nástroja pre testovanie mobilných aplikácií. Vytvorenie sady integračných a regresných testov pre iOS/Adnroid aplikácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

GIT - pokročilý
Jenkins - pokročilý
TestComplete - základy
Swagger - základy
OpenAPI - základy

Počet rokov praxe

2

-Minimálne 2 roky skúseností s automatizovaným testovaním mobilných aplikácií
-Skúsenosti  s GIT, Jenkins, prípadne podobnými nástrojmi
-Integračné testovanie a E2E testovanie
-Skúsenosť s Testcomplete je plus
-Skúsenosti so Swagger, OpenAPI je plus

Spoločnosť špecializujúca sa na vývoj softvéru na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Naše produkty sa uplatnujú najmä v oblasti telekomunikácií, bankovníctve a medicíne.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Martinengova 4881/36
81102 Bratislava
ID: 4035587  Posting date: 18.2.2021  Basic salary component (gross): 3 600 EUR/mesiac