Sestra v ambulancii všeobecnej lekárky pre dospelých, Bratislava Trnávka

OBGYN, s.r.o.

Miesto práce
Pavlovičova 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacmzda je predmetom dohody a závisí od skúseností a zručností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ďalšiu kolegyňu do ambulancie všeobecnej lekárky pre dospelých, ktorá pomôže pri kvalitnom poskytovaní zdravotnej starostlivosti pacientom v príjemnom prostredí.
Výhodou, ale nie podmienkou, sú aktívne sesterské znalosti a praktické zručnosti (odbery, práca s tlakomerom, ABI prístrojom, tlakovým Holterom, EKG prístrojom, CRP prístrojom, biochemickými analyzátormi).
Vašou náplňou práce bude najmä:
Starostlivosť o celkový chod ambulancie
Vykonávanie odberov biologického materiálu
Príjemná a zároveň efektívna komunikácia s pacientmi občas aj v angličtine
Starostlivosť o inštrumentárium a vybavenie ambulancie
Spolupráca s ďalšími zamestnancami
Administratívna podpora lekára

moderne zariadená ambulancia
poskytovaná komplexná starostlivosť vrátane prevencie pre rôznorodú klientelu
možnosť odborného rastu
skrátená pracovná doba v piatok
práca len v pracovných dňoch mimo víkendov a sviatkov
príjemný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sestra, ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemná komunikácia
organizačné zručnosti
schopnosť dorozumieť sa po anglicky
proaktívny prístup a ochota učiť sa nové veci
lojalita

Sme lekári, ktorí poskytujú gynekologickú starostlivosť v Bratislave (www.obgyn.sk)a starostlivosť všeobecného lekára pre dospelých v Bratislave (www.poliklinikatrnavka.sk). Záleží nám na odbornom a zároveň vysoko etickom a ľudskom prístupe ku každému pacientovi a na kvalitných medziľudských vzťahoch na našom pracovisku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3945071  Posting date: 14.9.2021  Basic salary component (gross): 1 100 EUR/mesiac