Zákaznícka podpora pre e-shop v maďarčine, riešenie objednávok

WARAGOD s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 2640/9, okres Nitra
Termín nástupu
15.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho e-shopu armymarket.sk hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu, ktorá sa bude vedieť postarať o našich maďarských zákazníkov a bude sa podieľať na spracovaní prijatých objednávok.

Práca pozostáva z:
- administrácia a balenie prijatých objednávok z e-shopu armymarket.sk
- komunikácia so zákazníkmi - hu, sk, cz,
- preklad produktov do maďarčiny,
- mailová komunikácia - hu, sk, cz,
- riešenie reklamácií pre maďarský trh,
- práca v ekonomickom software-i pohoda,
- odpisovanie na sociálnych sieťach v maďarskom jazyku,

- práca v sympatických kanceláriách na Bratislavskej ulici v Nitre s vlastným parkoviskom,
- možnosť sebarealizácie,
- rodinná atmosféra,
- stabilný pracovný čas na TPP,
- zamestnanecké zľavy,
- práca v dynamickom mladom kolektíve,
- práca na jednu smenu,
- osobný prístup k ľudom v rozvíjajúcom sa e-shope.

Životopis s motivačným listom pošlite na email [email protected]. Zároveň vás prosíme o zasielanie životopisov iba v prípade dobrej znalosti maďarčiny slovom aj písmom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Keďže sa jedná aj o prípadné preklady produktov očakávame maďarčinu na výbornej úrovni.
- príjemné vystupovanie do telefónu,
- výborné ovládanie pravopisu (hlavne v maďarčine),
- pozitívny prístup k práci a životu,
- samostatnosť a zodpovednosť,
- schopnosť rýchlo sa učiť nové veci.

Sme mladá dynamická spoločnosť. Uberáme sa smerom ktorý hovorí o tom, že úspech firmy vytvárajú jednotlivci, a úspešní jednotlivci zase vytvárajú úspešný pracovný tím. Aktuálne pôsobíme aktívne na ôsmych trhoch (sk, cz, hu, ro, de, at, pl, si, bg). Náš e-shop disponuje aj kamennou predajňou v Nitre na Bratislavskej ulici.
Ponúkame dlhodobú a stabilnú spoluprácu v oblasti obchodu.
Radi by sme rozšírili náš tím o nového člena, ktorý zapadne a bude mať chuť rozvíjať seba aj spoločnosť. Tak sa pridaj k nám!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2438163  Posting date: 15.1.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: Dohodou