Web dizajnér

FPD Media, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
základný plat 1 000 € a k tomu osobné ohodnotenie podľa skúseností a pracovných výsledkov, možný 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu, ktorý sa stará o online produkty, hľadáme talentovaného web dizajnéra, ktorý bude tvoriť a pracovať na top užívateľskej skúsenosti.

Náplň práce a zodpovednosti:
- prechádza všetkými fázami vizuálneho dizajnu, od návrhu konceptu až po finálny hand off
- koncepčne spracováva originálne nápady do web designu, ktorý je jednoduchý a user friendly
- vytvára wireframes, storyboards, user flows, site mapy v spojení s interakciou a nápadmi
- obhajuje navrhnuté dizajny v tíme, aj pred manažmentom
- vytvára a nastavuje usmernenia, postupy a štandardy pre jednotlivé dizajny

Životopis, prosím, vlož cez Profesiu, alebo posielaj na e-mail: [email protected], s názvom pozície v predmete, pripoj, prosím, aj ukážky Tvojich prác. Ak chceš zvýšiť svoje šance, priprav si motivačný list, ktorý zaujme a presvedčí nás, že si pre nás ten správny človek a pripoj ho k životopisu.
Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov vybraných na osobný pohovor, ostatní kandidáti dostanú informáciu e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý

Ozvi sa nám, ak:
- si už pracoval na podobnej pozícii (riešil si weby aj appky)
- máš preukázateľné grafické zručnosti so silným portfóliom (nezabudni pripojiť k CV)
- máš skúsenosti s vytváraním wireframes, storyboards, user flows, process flows
- ovládaš Photoshop, Illustrator, Sketch, Zeplin, InVision
- aspoň trochu ovládaš HTML a CSS
- máš vynikajúce zručnosti vizuálneho dizajnu s citlivosťou na interakciu s užívateľom
- sleduješ najnovšie webové trendy, techniky a technológie
- si schopný riešiť problémy kreatívne a efektívne
- si tímový hráč

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, športový web sportovy.cas.sk ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3388564  Posting date: 15.5.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: základný plat 1 000 € a k tomu osobné ohodnotenie podľa skúseností a pracovných výsledkov, možný 13. plat