Asistentka riaditeľa vo výrobnom závode - part time job

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
3,33 EUR/hod.Platové podmienky budú spresnené v závislosti od rozsahu dohodnutej spolupráce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatný výkon asistentských prác pre riaditeľa zahraničnej výrobnej spoločnosti, t.j. :
• vybavenie obchodnej korešpondencie a e-mailov,
• komunikácia s partnermi spoločnosti v anglickom jazyku,
• dôsledné vedenie pridelenej agendy,
• vyhľadávanie a spracovanie informácií.

Výborná príležitosť pre študentku - možnosť získať prax, uplatniť svoje jazykové schopnosti a privyrobiť si.

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry [email protected]
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je zahraničná výrobná spoločnosť so sídlom v Poprade.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Študentka VŠ
• podmienkou je aktívna znalosť anglického jazyka,
• zbehlosť v práci s PC ( Word, Excel)
• Samostatná, zodpovedná, spoľahlivá a pracovitá kandidátka.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3931113  Posting date: 30.6.2020  Basic salary component (gross): 3,33 EUR/hod.