Technik automatizácie - Znalosť programovania PLC / SCADA

Novares Slovakia Automotive s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1700 - 2300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu s nasledujúcou pracovnou náplňou:
• Samostatná činnosť v oblasti programovania PLC systémov (Siemens, Omron)
• Úprava existujúcich aplikácií a vytváranie nových
• Podnecovanie a realizácia optimalizačných riešení
• Zapájanie elektro- častí
• Oživovanie častí strojov a liniek v prevádzke

Ponúkame Ti:
  • prácu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • ponúkame prácu v skvelom teame

Svoje životopisy zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a dôveru pracovať v našej spoločnosti. Ospravedlňujeme sa, ale odpovede budú zasielané iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

• Znalosť programovania PLC / SCADA
• Znalosť programovania operátorských panelov a vizualizácií
• Skúsenosti s programovaním robotov
. Samostatnosť, flexibilita a proaktívny prístup k pracovným úlohám
• Technické znalosti a myslenie

Spoločnosť NOVARES Slovakia Automotive s.r.o. je celosvetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 23 krajinách. Nový výrobný závod na Slovensku vznikol "na zelenej lúke" v Zavare v tesnej blízkosti mesta Trnava a je zameraný na výrobu interiérových a exteriérových plastových systémov do automobilov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: praca Novaresteam
E-mail: poslať životopis
ID: 3557091  Posting date: 15.2.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1700 - 2300