Vedúci/a Sport&Fashion predajne

Norway Shop - Michal Uhnák

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
630 € + provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme športového nadšenca a milovníka prírody, ktorého náplň práce je:
- zodpovednosť a starostlivosť za prevádzku
- aktívny predaj produktov zákazníkom, poradenstvo,
- vysoká úroveň zákazníckeho servisu,
- administratíva spojená s chodom predajne,
- príjem tovaru, fakturácia tovaru
- príjem reklamácií a ich vybavenie
- príprava tovaru na predaj, ocenenie a značenie tovaru
- vystavenie tovaru na predajni
- kontrola stavu skladových zásob tovaru
- hmotná zodpovednosť
- práca s pokladňou a peniazmi

- priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.
- odpovedajúce platové ohodnotenie (podľa predaja a starostlivosti o prevádzku)
- výhodné zamestnanecké nákupy športového oblečenia
- školenie, motivácia a podpora personálu
- príjemné pracovné prostredie

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania pošlite Váš životopis s fotkou na e-mailovú adresu: [email protected]
Pozorne si prečítajte nižšie uvedený text a priložte ho do svojho e-mailu/listu.
Súhlasím, aby spoločnosť Michal Uhnák so sídlom Tatranská Lomnica 131, 059 60 Vysoké Tatry (ďalej len spoločnosť), spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce (úpravy, vyhľadávania, triedenia, kombinovania, likvidácie a poskytovania tretím osobám, ktorých totožnosť je mi spoločnosť povinná oznámiť) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. 'O ochrane osobných údajov'.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

maloobchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Money S3 - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

- šport patrí medzi koníčky
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- máte skúsenosti s maloobchodom
- komunikačné a argumentačné schopnosti
- dokážete nájsť spôsobom, ako zvýšiť predaj
- práca s PC,
- spoľahlivosť, dochvíľnosť, samostatnosť,
- predajné skúsenosti / záujem o predaj
- schopnosť komunikácie v AJ, prípadne v inom cudzom jazyku výhodou,
- pozitívny prístup na pracovisku.

Spoločnosť Michal Uhnák prevádzkuje internetový obchod norwayshop.sk od roku 2007 a kamenné predajne Norway Shop - Sport & Fashion Shop v Tatranskej Lomnici, v Poprade a vysunutú predajňu Outlet Norway Shop, v Tatranskej Lomnici . Norway Shop ponúka kvalitné a exkluzívne športové oblečenie a príslušenstvo, prevažne nórskeho pôvodu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3462397  Posting date: 2.8.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 630 € + provízie z predaja