Hľadáme fajnotkára na pozíciu Predavač / pokladník

Norma s.r.o.

Miesto práce
FAJNE potraviny, Hlavná 2, Košice (OD Dargov), Košice
Termín nástupu
16.04.2018 (dohodou)
Mzdové podmienky (brutto)
od 576,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O pozícii
Hľadáme nových členov tímu, ktorí majú radi svoju prácu. Pracovnou náplňou bude starostlivosť o zverený sektor, komunikácia so svojím Tím lídrom, kontrola vystavenosti a dostupnosti tovaru.

- Mzda od 576 € mesačne (brutto)
- Zamestnanecký bonusový systém
- Pracovná iba každá druhá sobota (nedele voľné)
- Preplatenie tzv. hygienického minima (po odpracovaní 2 rokov)
- Periodicky sa opakujúce školenia pre zamestnancov (obchodné zručnosti, mentorovanie a iné)

O firme
Fajne potraviny patria svojím sortimentom a starostlivosťou o zákazníka medzi top predajne potravín v Košiciach a na Slovensku. Naše skúsenosti a neúnavnú vôľu hľadať výrobky sme pretavili do predajne, v ktorej zákazník dokáže nájsť kvalitné produkty. Firemná kultúra je postavená na troch základoch.

FAJNA TROJKA
ZAMESTNANEC - ZÁKAZNÍK - ZAMESTNÁVATEĽ

- ZODPOVEDNOSŤ
- ČESTNOSŤ
- REŠPEKT A ÚCTA

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Ťa naša ponuka?

Ak sa chceš stať členom FAJNE tímu, zašli nám svoje CV a napíš nám, prečo by sme mali práve Teba pozvať na kus reči ( krátky motivačný / sprievodný list ) .

V prípade splnenia vyššie uvedeného a vhodných typologických a profesných charakteristík Ťa pozveme do 1. kola výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prevádzkovanie maloobchodných prevádzok potravín a gastro

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3305784  Posting date: 26.3.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: od 576,- €